Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İşe Alım ve Eğitim Sorumlusu

Adecco

İlan yayından kaldırılmıştır!
Ankara(Akyurt), Çankırı

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Başvuru Sayısı

327 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

327 başvuru

Departman

İnsan Kaynakları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Adecco Group dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları ile geleceğine inanıyoruz ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkeden yetenekleri geliştiriyor ve buna uygun isle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, ekonomileri besliyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Kapsayıcılık, girişimcilik ve ekip çalışması kültürümüz 34.000 çalışanımızı güçlendiriyor. Great Place to Work® -  Dünyanın En İyi İşverenleri sıralamasında en iyi işverenlerden biri olarak listelenmekten gurur duyuyoruz.

Adecco Group AG'nin merkezi İsviçre Zürih'te bulunur ve SIX İsviçre Borsasında (ADEN) listelenir ve dokuz global lider marka tarafından desteklenir: Adecco, Adia, Badenoch + Clark, General Assembly, Lee Hecht Harrison, Modis, Pontoon, Spring Professional, and Hired.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşterimizin Çankırı'daki fabrikalarında görevlendirilmek üzere  "İşe Alım ve Eğitim Sorumlusu ' arıyoruz. 

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (İktisadi İdari veya benzeri) mezun,
 • İnsan kaynakları İşe Alım ve Eğitim alanında en az 2 yıl deneyimli (mavi/beyaz yaka işe alımı) 
 • İşe alım sürecinin bütün aşamalarına hakim ve mülakat tecrübesi olan,
 • ISO Standartları çerçevesinde kalite yönetim sistemi konularına hakim,
 • İletişim becerisi yüksek, Müşteri odaklı, Takım çalışmasında başarılı,
 • Yüksek analitik düşünceye sahip, Problem çözme ve raporlama yeteneği yüksek, 
 • Yabancılarla çalışmaya yatkın,
 • İleri derecede MS Office bilen, 
 • Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),
 • Ankara'da, Ankara’nın Akyurt İlçesi veya Çankırı’da ikamet eden ve edebilecek adaylar aranmaktadır.


İŞ TANIMI

 • Sorumlu olduğu departmanların mavi ve beyaz yaka işe alım süreçlerini yürütmek. Müşterinin (departman) personel ihtiyaçlarını ve taleplerini irdelemek ve pozisyona uygun olabilecek en iyi adayları seçmek. (İş ilanlarını hazırlamak, adayları belirlemek, online ve yüz yüze iş görüşmelerini organize etmek, referans araştırmasını gerçekleştirmek ve iş teklifini vermek)
 • İş başı oryantasyon eğitim programlarını yürütmek, 
 • Şirket içindeki tüm eğitim alt yapısı ve politikası çerçevesinde gerekli adımların ve faaliyetlerin oluşturulmasından ve uygulanmasından sorumlu olmak. 


Adecco, İşkur' un denetiminde 09.11.2022 tarihli 442 No' lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf
İngilizce(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi)

İşe Alım ve Eğitim Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

İşe Alım ve Eğitim Sorumlusu İş İlanları
Adecco

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Hakkımızda

ADECCO insan kaynakları konusunda tüm istihdam hizmetlerini ve danışmanlık çözümlerini global iş piyasasına tanıtan özel istihdam bürosudur . 75 ülkede 6.600 şubesi , 33.000 çalışanı ile 250.000’den fazla müşterisine hizmet veren ve her gün 700.000 üzeri insana iş imkanı sağlayan küresel bir şirkettir . ADECCO’nun misyonu , kaliteli işgücüne ihtiyaç duyan firmalar ile bu işgücünü doğru zamanda ve doğru yerde biraraya getirmektir . ADECCO , Türkiye’de olduğu gibi dünyada da sektör lideridir . ADECCO ,1994 yılından itibaren Türkiye pazarındadır ve bugün İstanbul’da 8 ; Ankara , İzmir , Bursa ve Gebze’de 4 olmak üzere toplam 12 şubesi ile firmalara ve adaylara hizmetlerini sunmaktadır . ADECCO’NUN HİZMET BAŞLIKLARI · Seçme ve Yerleştirme · Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme · Toplu İşe Alım · Dönemsel/Esnek İşgücü Temini · Dış Kaynak Kullanımı –Outsourcing · Bodrolama Hizmeti · Çağrı Merkezi Çözümleri · Perakende Çözümleri · Ölçme ve Değerlendirme Merkezi · Yeni Kariyere Geçiş Hizmetleri – Outplacement

Şirket Sayfasına Git

İşe Alım ve Eğitim Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

İşe Alım ve Eğitim Sorumlusu İş İlanları