Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Software Engineer

Arpaş

İstanbul(Avr.)(Esenyurt)

İş Yerinde

İş Yerinde

12 gün önce yayınlandı

Job Type

Full-Time

Position Level

Specialist

Department

Information Technology

Information Technology

Application Count

202 application

Job Type

Full-Time

Position Level

Specialist

Application Count

202 application

Department

Information Technology

Kariyer Image

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

·         University Degree from computer engineering or related departments,
·         Min. 6 years Experince in .Net Development.(C# / Asp. Net /  MS SQL),
·         Experience in Logo or one of known ERP
·         Experience in modern web technologies like Html5, Ajax, Jquery and also Javascript,
·         Experience in MS-SQL TSQL,
·         Experience in Xml and Web Services,
·         Visual Studio Team Foundation Server experience is a plus,
·         Experience using MS-SQL Reporting Services is a plus,
·         Ability to write technical / help documentation is a plus,
·         Self managing and self motivated,
·         Ability to work in a team environment,
·         Eagerness for research and improvement,
·         Military service must be completed (For male candidates).
 

JOB DESCRIPTION
·         Responsible for developing web and windows based applications that suits company needs,
·         Testing the software for verification and validation,
·         Give support for developed applications,
·         Fix bugs reported by the user

Preferred Candidate

3 - 10 years of experience
Bachelor’s(Graduate), Master’s(Student), Master’s(Graduate)
English(Reading : Advanced, Writing : Advanced, Speaking : Advanced)

Yazılım Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yazılım Mühendisi Yazılım Mühendisi Maaşları Yazılım Mühendisi Nasıl Olunur? Yazılım Mühendisi Nedir? Yazılım Mühendisi İş İlanları
Arpaş

Valuable mines and products/ jewelry

Hakkımızda

ARPAŞ İHRACAT İTHALAT VE PAZARLAMA A.Ş. Arpaş, 1982 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye'de ilk altın takı ihracatını gerçekleştiren ve altın takı imalatında fabrikalaşan ilk firmadır. Sektöründe en yüksek teknolojiyi kullanan ve teknolojiye sürekli yatırım yapan ilk isimdir. Üretimde mühendisleri istihdam ederek kuyumculuk sektörünün insan kaynakları yapısında köklü değişiklik başlatmıştır. 1993 yılına kadar sadece dünya pazarlarına ihracat misyonuyla hareket eden Arpaş, kazandığı deneyimlerini 1993 yılından bugüne Türk kuyum tüketicisi ile de paylaşmaktadır. Günümüzde Arpaş ürünleri ülkemizde ve 70'i aşkın ülkede seçkin kuyum mağazalarında yerini almıştır. Ayrıca Arpaş'ın Amerika'daki satış ve pazarlama faaliyetleri New York'taki ofisi aracılığıyla sürdürülmektedir. Üretimden sorumlu mühendisleri sayesinde, klasik takı üretim süreçlerini bilim ve teknolojik imkanlar ile birleştirerek, yüksek kalitede ve çevreye duyarlı bir üretim şekli benimsemiştir. Günümüzde 600.000'e yakın modelden oluşan geniş bir takı koleksiyonuna sahip, altın, gümüş ve altın-gümüş üretim yapabilen bir markadır. Dünyada kendi çatısı altında Arpaş kadar farklı teknolojiyi bir arada kullanarak mücevher üreten bir başka marka yoktur. 2013 yılı itibari ile Esenyurt'taki yeni binasında faaliyetini sürdüren firma gerek yaklaşık 28.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan yeni fabrika binası, gerek genişleyen kadrosu, gerekse içinde barındırdığı teknolojik imkanlarıyla Avrupa'da birinci sırada yer almaktadır. Arpaş’ın ilgili birimlerinin tasarımlarından ve evrensel trendlerden yola çıkarak yaratılan 600.000'e yakın modelin tam ayar saflığının garantisi ve ağır metal içermediğinin temini bütün müşterilere verilmektedir. Günümüzde 1200'ü aşkın çalışanıyla Arpaş, kuyumculuk sektöründe profesyonel kadrolaşmada en ileri markadır. Üretim süreçlerinin tümü mühendisler tarafından yönetilen Arpaş'ın bünyesinde Kalite Kontrol Merkezi, Tasarım ve Ürün Geliştirme birimleri ile birlikte Dünya pazarlarında uzmanlaşmış Pazarlama birimleri de bulunmaktadır. Arpaş'ta kurumsal olarak paralel bir hiyerarşi vardır. Aile kimliği ile yoğurulmuş bir kurumsallaşma anlayışı benimsenmiştir. Arpaş değerli taş ve madenleri çevreye ve kişiye saygılı bir şekilde mücevher haline getirmeye kendini adamış bir markadır.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis, Yemekhane, Erzak Yardımı.

İlgini Çekebilecek İlanlar

Yazılım Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yazılım Mühendisi Yazılım Mühendisi Maaşları Yazılım Mühendisi Nasıl Olunur? Yazılım Mühendisi Nedir? Yazılım Mühendisi İş İlanları