Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İzmir(Bornova)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Satış ve Pazarlama

Satış ve Pazarlama

Başvuru Sayısı

79 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

79 başvuru

Departman

Satış ve Pazarlama

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI


Asma Tavan, Bölme Duvar, Aydınlatma ve Zemin Sistemleri çözümleriyle yapı sektöründe lider konumda bulunan şirketimiz Aspen Yapı ve Zemin Sistemleri olarak, Ege Bölge Müdürlüğümüzde görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip Satış Destek Uzmanı takım arkadaşı aramaktayız.

 • Üniversitelerin Mimarlık,İç Mimarlık,Mühendislik  veya İnşaat Teknik Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun,
 • Çizim programlarına hakim, iyi derecede Autocad kullanabilen,
 • Takım çalışmasına yatkın, pratik ve çözüm odaklı,
 • Organizasyon yeteneğine sahip, iletişimi kuvvetli,
 • MS Office programlarına hakim,
 • Askerlik görevlerini yapmış(erkek adaylar için)
 • Çalışma yeri İzmir Bornova(Işıkkent) olacaktır.


İŞ TANIMI

 • Bayi/müşterilerin sipariş istekleri doğrultusunda satış formu hazırlamak onayını alarak satışı gerçekleştirmek, sipariş departmanı ile koordinasyonu sağlayarak, satış formunun ilgili depoya/birime iletilmesi sağlamak.
 • Bayi/müşterilerin numune ve katalog talebini karşılamak, gerekli durumlarda bilgi vermek, iletişimi sağlamak
 • Müşteri talepleri ve projelendirilecek ürünün içeriğine uygun olarak, çizim yapılacak yazılım programını kullanarak eldeki veriler ve teknik bilgilerden yararlanarak istenen ürünün resmini çizmek.
 • Mimari projenin detaylarının çözülmesi için, Satış Temsilcisi ile çalışarak gerekli proje çizimini hazırlamak. Sözleşme ve teklifleri, satış formları ve satış sözleşmelerini dosyalamak, yeni müşterilerle ilgili kayıtları almak ve bilgisayar ortamında kaydetmek.
 • Fiyat teklifi ve yazışma hazırlamak.

 • Aday Kriterleri

  3 - 5 yıl arası
  Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
  Yapıldı
  B sınıfı

  Satış Destek Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

  Satış Destek Uzmanı Satış Destek Uzmanı Maaşları Satış Destek Uzmanı Nasıl Olunur? Satış Destek Uzmanı Nedir? Satış Destek Uzmanı İş İlanları
  ASPEN YAPI VE ZEMİN SİSTEMLERİ SAN VE TİC. A.Ş.

  Üretim / Endüstriyel Ürünler / Dekorasyon & İç Mimarlık 3+

  Hakkımızda

  ASPEN YAPI VE ZEMİN SİSTEMLERİ 1989 yılında kurulan Aspen Yapı Sistemleri, Türk yapı malzemeleri sektöründe, kuruluşundan günümüze kadar yüzlerce saygın yapıya imza atmıştır. 1997 yılında uzmanlık alanlarını ayırmış olan Aspen Yapı Sistemleri ve Aspen Zemin Market grup şirketleri 2008 yılında Aspen Yapı ve Zemin Sistemleri olarak birleşmiştir. Yapı Sektörünün her boyutunda çözüm üretme misyonuna sahip olan Aspen Yapı ve Zemin Sistemleri A.Ş., teknik bilgi ve deneyime sahip, konusunda uzman personeli ve Türkiye çapında geniş bayi yapısı ile Asma Tavan, Bölme Duvar, Zemin ve Aydınlatma Sistem çözümleri konusunda faaliyet göstermektedir. Aspen Yapı ve Zemin Sistemleri, kuruluşundan bu yana İnsan faktörünün önemini bilir. Başarımızın en önemli bileşeni insan kaynağımızdır. Öğrenmeye, yeniliğe ve kendisini sürekli aşmaya istekli, enerjik ve her zaman işini geliştirmeyi hedefleyen yetenekli kişilere başarıya ulaşabilecekleri bir ortam sunulmaktadır. Çalışanlarımızın motivasyonu ve yaptıkları işlere istekle sarılmaları temel amacımızdır. Aspen Yapı ve Zemin Sistemlerinde işe alım süreci, yıllık plan doğrultusunda ve ihtiyaca göre; ilan yoluyla başlar. İnsan Kaynakları Departmanı, personelin arandığı pozisyonun gerekliliklerine göre değerlendirme yapar. Uygun görülen adaylar iş görüşmesine çağırılır. İş görüşmeleri İnsan Kaynakları bölümü ve ilgili bölümün yönetimi tarafından en az üç seviyede yapılır. İşe alım sürecinde görüşülen iş pozisyonuna göre aday bir takım test ve analizlerden geçer. Seçilen adaylara İnsan Kaynakları Departmanı tarafından referans kontrolü yapıldıktan sonra, işe alma teyidi ile iş teklif edilir. Teklifi kabul eden her yeni personel; işe başladığında görevi ile ilgili fonksiyonları tanıtan oryantasyon programlarına katılır. İnsan Kaynakları yönetmelikleri hakkında bilgilendirilir ve Hoşgeldiniz Kitapçığı ile firma hakkında bilgi sahibi olması sağlanır. Eğitim Programları: Eğitim ihtiyaçlarına göre belirlenir. Mesleki Eğitimler, Kalite Eğitimleri, Lisan, Bilgisayar, Kişisel Gelişim Eğitimleri, Şirket Tanıtım Eğitimleri yıllık Eğitim planı dahilinde düzenlenmektedir. Yemek ve servis olanakları: Genel Müdürlük, Eskişehir ve Sakarya Fabrikaların yemek hizmeti şirketin kafeteryasında katering şirketi tarafından verilmektedir. Bölge Satış personeline yemek fişi verilir. İşe geliş ve gidişlerde Genel Müdürlük, Hendek Fabrika ve Eskişehir Fabrika'da şirket servisleri kullanılabilir. Kuruluş Tarihi: 1989 Personel sayısı ve istatistikleri: Toplam: 400 Beyaz yakalı: %35 - Mavi yakalı: %65 Kadın: %18 - Erkek: %82 Üniversite mezunu: %39 Yaş ortalaması: 30

  Şirket Sayfasına Git
  Yan Haklar

  Araba, Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Yemekhane, Yakacak, Bayram Yardımı.

  ASPEN YAPI VE ZEMİN SİSTEMLERİ SAN VE TİC. A.Ş. İş İlanları

  Satış Destek Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

  Satış Destek Uzmanı Satış Destek Uzmanı Maaşları Satış Destek Uzmanı Nasıl Olunur? Satış Destek Uzmanı Nedir? Satış Destek Uzmanı İş İlanları