Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Demand Planning Executive

Avansas

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)(Üsküdar)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Departman

Tedarik Yönetimi

Tedarik Yönetimi

Başvuru Sayısı

96 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Başvuru Sayısı

96 başvuru

Departman

Tedarik Yönetimi

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Turkey's No. 1 supplier of office supplies Avansas online, through the internet, which the needs of all the office supplies company with strong sales staff meets from a single address.

Focusing on customer satisfaction Avansas.com aims to save both money and time in purchasing processes while eliminating hidden costs for businesses.

As Turkey's fastest growing online office supply company Avansas.com, we are looking for an "Demand Planning Executive" with the following qualifications.

We are searching for a talented Demand Planning Executive to ensure our company’s warehousing and logistics operations are managed timely, efficient, and cost-effective. You will coordinate all demand planning duties including estimating future product demand, analyzing inventory flow, replenishment orders to our international and local suppliers and developing forecast models.

 

Requirements

 • Undergraduate degree, preferably Engineering,
 • At least 4 years of experience in supply chain and demand planning,
 • Good knowledge of supply chain management & forecasting technology,
 • Preferably have FMCG, retail and/or e-commerce experience
 • Advanced level of written and spoken English and Turkish,
 • A collaborative, solutions-oriented approach and strong communication skills,
 • High analytical skills,
 • Excellent command of MS Office Programs, especially Excel,
 • SAP knowlegde is an asset,
 • Completed military service for male applicants.

 

Responsibilities:

 • Drive the demand planning process, collaborating with stakeholders across the Sales, Commercial, Finance and Supply Chain functions.
 • Consolidating SKU based forecast (Rolling 12 months) and maintenance as per SIOP,
 • Creating cooperation with business teams and providing insight to get more accurate forecast,
 • Translating potential supply risks and gaps in the demand plan and make sure that necessary actions are taken,
 • Actively support assortment strategy and phase in & phase out by participating in launch meetings and providing forecasts,
 • Preparing SKU rationalization (ABC analysis) Providing accurate inputs to the Supply Planning team by developing inventory strategies,
 • Continuously improving forecasting techniques, method, and approach.

Aday Kriterleri

En az 4 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun)

Talep Planlama Yöneticisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Talep Planlama Yöneticisi İş İlanları
Hakkımızda

Avansas Türkiye’nin lider iş yeri marketidir. Ana hedefi, kurumların ihtiyaç duyduğu tüm ürün ve hizmetleri tek bir platformdan onlara sunmaktır. 2009’dan bu yana “İşyerinin Alışveriş Yeri” sloganıyla akıllarda yer eden Avansas, bir işyerinin ihtiyacı olan bütün ürünleri stoklarında hazır bulundurarak, en hızlı şekilde ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. E-ticaret sektöründe niş bir kitleye odaklanarak kısa zamanda bu alanda pazar lideri olmuştur. Bunu da tamamen müşteri merkezli bir anlayışla geleneksel satın alma süreçlerini dijitalleştirerek ve kolaylaştırarak gerçekleştirmiştir. Avansas, bugün kağıt ürünlerinden temizlik malzemelerine, gıdadan mobilya, teknoloji ürünlerinden mutfak gereçlerine kadar 8 ana kategoride 6 bin 500 çeşitten fazla ürünü ile 750 binin üzerinde müşterisine hizmet vermektedir. İstanbul'da şu an için üç fiziksel mağaza ile de müşterilerine hizmet veren Avansas, 2021 yılı itibariyle ilk küresel açılımını gerçekleştirmiş; %100 yerli yatırım ve ihracatın gücüyle İngiltere’de faaliyet göstermeye başlamıştır. Siz de Avansas’ın vizyoner, uzman ve coşkulu çalışma ekibine katılabilir, e-ticaret sektörüne bambaşka bir soluk getiren Avansas’ta başarılı bir kariyer yolculuğuna adım atabilirsiniz. Ödüllerimiz UK Digital Growth Awards 2021 // Araştırmanın En İyi Kullanımı-Yılın SEO Kullanımı Toplam 5 kategoride 29 ödülün sahibini bulduğu UK Digital Growth Awards 2021 kapsamında Avansas, Application Of Tools or Data Awards kategorisinde ‘’Best Use Of Research’’ ve Campaign Awards kategorisinde ise ‘’SEO Campaign Of The Year’’ ödüllerine layık görüldü. Marketing Türkiye // Yılın En İtibarlı İş Ortağı Ödülü Toplam 16 kategoride 19 ödülün sahibini bulduğu B2B Excellence Awards 2021 kapsamında Avansas, Ofis – Kırtasiye kategorisinde ‘’Yılın En İtibarlı İş Ortağı’’ ödülüne layık görüldü. Marketing Türkiye // Müşteri Memnuniyeti Ödülü Toplamda 16 kategoride “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” seçildi. Avansas, Mükemmellik Marka Model

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Yemekhane.

Talep Planlama Yöneticisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Talep Planlama Yöneticisi İş İlanları