Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Endüstri Mühendisi

Avansas

Kocaeli(Gebze)

İş Yerinde

İş Yerinde

8 gün önce yayınlandı

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

1 - 4 yıl arası

Departman

Lojistik

Lojistik

Başvuru Sayısı

512 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

1 - 4 yıl arası

Başvuru Sayısı

512 başvuru

Departman

Lojistik

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İş yerinin alışveriş yeri Avansas, hali hazırda 5500’den fazla ürün çeşidi ve 500.000’in üzerinde hizmet verdiği müşteri sayısı ile Türkiye’nin lider online iş yeri marketidir.

Odağına her zaman müşteri memnuniyetini alan Avansas, geniş teslimat ağı ile kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla en hızlı şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır.

Her ölçekten işletmenin tüm iş yeri ihtiyaçlarını tek noktadan temin etmesini sağlayan Avansas, iş yeri alışverişindeki uzmanlığıyla müşterilerine hem zaman tasarrufu hem de ekonomik tasarruf sunmaktadır.

Türkiye’nin lider ofis malzemeleri şirketi Avansas.com, Gebze’de bulunan deposunda çalışacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip "Endüstri Mühendisi" aranmaktadır.

 

Eğitim ve Deneyim

 • Üniversitelerin Endüstri mühendisliği bölümünden mezun.
 • Tedarik Zinciri, Lojistik ve Depo alanında tecrübeli.
 • Analiz etme, planlama ve raporlama becerileri gelişmiş ekip çalışmasına yatkın.
 • Ms Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen.
 • Tercihen Sap programı kullanabilen.
 • Tercihen e-ticaret sektörü tecrübesi olan.
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 

İş Tanımı

 • Sorumlu olduğu operasyon performansının takibi ve raporlanması.
 • Operasyon prosedür ve talimatlarının hazırlanması.
 • Süreç iyileştirme, maliyet kontrol/azaltma gibi verimlilik projeleri geliştirmek.
 • Lojistik rutlarında gerekli revizyonları yapmak ve rota uygulamasına destek vermek.
 • Günlük operasyon ve müşteri şikayet yönetiminin takibi- yapmak.

 

İkamet

 • İstanbul, Kocaeli
 • Firma lokasyonu: Gebze/Depo

 

Beceriler ve Nitelikler

 • Zaman yönetimi konusunda başarılı.
 • Dikkatli, detaylara özen gösteren.
 • Alanı ile ilgili gelişmelere meraklı ve yenilikleri takip eden.
 • Temel proje yönetim standart ve metodolojileri hakkında bilgi sahibi. 
 • Güçlü iletişim kuvvetine sahip, güler yüzlü ve proaktif. 
 • Problemler karşısında çözüm önerisi ortaya koyabilen.

Aday Kriterleri

Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

Endüstri Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Endüstri Mühendisi Endüstri Mühendisi Maaşları Endüstri Mühendisi Nasıl Olunur? Endüstri Mühendisi Nedir? Endüstri Mühendisi İş İlanları
Hakkımızda

Avansas Türkiye’nin lider iş yeri marketidir. Ana hedefi, kurumların ihtiyaç duyduğu tüm ürün ve hizmetleri tek bir platformdan onlara sunmaktır. 2009’dan bu yana “İşyerinin Alışveriş Yeri” sloganıyla akıllarda yer eden Avansas, bir işyerinin ihtiyacı olan bütün ürünleri stoklarında hazır bulundurarak, en hızlı şekilde ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. E-ticaret sektöründe niş bir kitleye odaklanarak kısa zamanda bu alanda pazar lideri olmuştur. Bunu da tamamen müşteri merkezli bir anlayışla geleneksel satın alma süreçlerini dijitalleştirerek ve kolaylaştırarak gerçekleştirmiştir. Avansas, bugün kağıt ürünlerinden temizlik malzemelerine, gıdadan mobilya, teknoloji ürünlerinden mutfak gereçlerine kadar 8 ana kategoride 6 bin 500 çeşitten fazla ürünü ile 750 binin üzerinde müşterisine hizmet vermektedir. İstanbul'da şu an için üç fiziksel mağaza ile de müşterilerine hizmet veren Avansas, 2021 yılı itibariyle ilk küresel açılımını gerçekleştirmiş; %100 yerli yatırım ve ihracatın gücüyle İngiltere’de faaliyet göstermeye başlamıştır. Siz de Avansas’ın vizyoner, uzman ve coşkulu çalışma ekibine katılabilir, e-ticaret sektörüne bambaşka bir soluk getiren Avansas’ta başarılı bir kariyer yolculuğuna adım atabilirsiniz. Ödüllerimiz UK Digital Growth Awards 2021 // Araştırmanın En İyi Kullanımı-Yılın SEO Kullanımı Toplam 5 kategoride 29 ödülün sahibini bulduğu UK Digital Growth Awards 2021 kapsamında Avansas, Application Of Tools or Data Awards kategorisinde ‘’Best Use Of Research’’ ve Campaign Awards kategorisinde ise ‘’SEO Campaign Of The Year’’ ödüllerine layık görüldü. Marketing Türkiye // Yılın En İtibarlı İş Ortağı Ödülü Toplam 16 kategoride 19 ödülün sahibini bulduğu B2B Excellence Awards 2021 kapsamında Avansas, Ofis – Kırtasiye kategorisinde ‘’Yılın En İtibarlı İş Ortağı’’ ödülüne layık görüldü. Marketing Türkiye // Müşteri Memnuniyeti Ödülü Toplamda 16 kategoride “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” seçildi. Avansas, Mükemmellik Marka Model

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Yemekhane.

Endüstri Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Endüstri Mühendisi Endüstri Mühendisi Maaşları Endüstri Mühendisi Nasıl Olunur? Endüstri Mühendisi Nedir? Endüstri Mühendisi İş İlanları