Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Backend Developer

BURGAN BANK A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Sarıyer)

Uzaktan / Remote

Uzaktan / Remote

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

Bilgi Teknolojileri / IT

Başvuru Sayısı

459 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

459 başvuru

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

KIPCO Grubu'nun (Kuwait Projects Company) bir iştiraki olarak 1977 yılında kurulan Burgan Bank Grubu, MENAT (Orta Doğu&Kuzey Afrika, Türkiye) bölgesinin en büyük şube ağına sahip bankalarından biridir. Özellikle kurumsal müşterilere, finansal kurumlara ve özel bankacılığa odaklanmış olup bireysel ve özel bankacılık alanlarında büyüyen bir markadır.

2013 yılından bu yana Burgan Bank Türkiye olarak sürekli değişen ve gelişen dünyanın dinamik yapısına hızla ayak uyduruyor, yenilikleri fırsata dönüştürüyoruz. Her zaman güvene dayalı, samimi ve sürdürülebilir ilişkiler kurarak tecrübeleri ve uzmanlıklarıyla birbirini besleyen ‘biz olmak, dinamizm ve kazanmak’ değerleri doğrultusunda uyum içinde çalışan bir kurumuz.

Hedefe ulaşırken tüm ekip arkadaşlarımızın çabasını ve performansını güçlendirmek için çalışan mutluluğunu benimsiyoruz. Ailemizin her üyesine daha ilk günden itibaren “Burgan seninle” mesajını veriyor; kariyer, gelişim, gelecek ve yaşam yolculuğunda her türlü eğitim, seminer ve uygulamalarla Burganlılara destek oluyoruz.


Bilgi Teknolojileri Grubu, Sistem Geliştirme Bölümü altında bulunan Yazılım Altyapı ekibimizde mevcut projelerin dönüşüm çalışmalarında yer alacak ve yeni projelerin mimari tasarım çalışmalarında ve geliştirmelerinde gücümüze güç katacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

Yeni projelerimizde sürekli araştırıyor, deniyor ve güncel teknolojileri deneyimliyoruz. Sen de yeni teknolojileri kullanmaya istekliysen ve farklı bakış açıları ile projelerimize değer katacağını düşünüyorsan seninle çalışmayı çok isteriz.

Kullandığımız ve senin de bilgin olsa güzel olur dediğimiz teknolojiler ve kavramlar ile ilgili bilgiyi aşağıda bulabilirsin;

 • SOLID prensiplere bağlı kalarak proje geliştiriyor, proje ihtiyaçlarına göre Design Pattern’lere başvurarak hayatımıza renk katıyoruz,
 • Yeni geliştirdiğimiz servislerimizi REST ile geliştiriyoruz, fakat farklı servisler ile entegrasyon ihtiyacımız olduğu noktalarda SOAP bilgisine ihtiyaç duyuyoruz.
 • Geliştirdiğimiz servislerde yazılım dili olarak C# framework olarak.net core tercih ediyoruz.
 • Veritabanı olarak MSSQL ve PostgreSQL kullanıyoruz, fakat veritabanı geliştirmeleri için Code First yaklaşımı ve ORM olarak da Entity Framework ile geliştirmeler yapıyoruz.
 • Loglama altyapısında tahmin etmesi zor olmasa da Elastic Stack ile hayatımızı kolaylaştırıyoruz.
 • Cache kullanımı ihtiyacımızın olduğu noktalarda Redis,
 • Event Streaming için ise Kafka veya RabbitMQ da pek çok yazılımcı gibi bizim de vazgeçilmezimiz.
 • Dapr ise uygulamamızı hızlı bir şekilde geliştirmek için bize çok yardımcı oluyor.
 • Hızlı entegrasyon ihtiyacımız olduğu noktalarda BizTalk kurtarıcı rolü üstleniyor. Bu nedenle az da olsa FTP, SFTP, POP3 gibi bazı protokolleri bilmek faydalı oluyor.
 • Legacy uygulamalarımızda destek verme ihtiyacımız olduğu noktalarda .NET Framework ihtiyacından dolayı zaman zaman eski dostumuzu hatırlıyoruz ve değişiklikler yapıyoruz.
 • Önyüz ihtiyacımız olduğu noktalarda ise Angular, React ve Vue’ dan faydalanıyoruz.
 • Geliştirdiğimiz uygulamalar Devops ekibimizin de desteği ile OpenShift platformunda Kubernetes ile yönetiliyor biz de arada bir loglara bakıyoruz.

Burgan Bank uzaktan çalışmayı destekliyor ve ekip arkadaşların ile beraber nasıl rahat çalışıyorsan o çalışma modelinde ilerlemene olanak sağlıyor. Sana da sadece yukarıda bahsedilen teknolojilerde kendini geliştirme, proje üretme ve faydalı olacağını düşündüğün yeni teknolojileri bankamız içerisinde konumlandırmak kalıyor.

Yazılım Altyapı ekibinin başladığı ve henüz başlamadığı projelerde hem karar verici hem geliştirici olmak için tek yapman gereken ekibimize katılmak. Seni de aramızda görmeyi çok isteriz.

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci)
İngilizce(Okuma : Orta, Yazma : Orta, Konuşma : Orta)

Bilgisayar Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar Mühendisi Bilgisayar Mühendisi Maaşları Bilgisayar Mühendisi Nasıl Olunur? Bilgisayar Mühendisi Nedir? Bilgisayar Mühendisi İş İlanları
Hakkımızda

KIPCO Grubu'nun (Kuwait Projects Company ) bir iştiraki olarak 1977 yılında kurulan Burgan Bank, özellikle kurumsal müşterilere ve finansal kurumlara odaklanmış olup aynı zamanda bireysel ve özel bankacılık alanlarında büyüyen bir markadır. Burgan Bank, çoğunluk hissesine sahip olduğu iştirakleri; Gulf Bank Algeria (Cezayir), Bank of Baghdad (Irak ve Lübnan), Tunis International Bank (Tunus) ve hisselerinin tamamına sahip olduğu Burgan Bank Türkiye ile MENAT (Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye) bölgesinin en büyük şube ağına sahip bankalarından biridir. Ayrıca, Birleşip Arap Emirliklerinde faaliyet gösteren kurumsal ofisi ‘Burgan Financial Services Limited’ ile çeşitli finansman olanaklarına katılım imkanı sağlamaktadır. Yaygın gelir tabanı, çeşitlendirilmiş fonlama kaynakları ve güçlü sermaye yapısı sayesinde performansını sürekli geliştiren Burgan Bank, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile sunduğu hizmet ve ürün gamıyla yerel piyasada olduğu kadar MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) bölgesinde de öncü konumdadır. Yüksek standartlara ulaşma hedefini ‘güven, bağlılık, mükemmellik ve ilerleme’ değerleri üzerine inşa ederken, ürün ve hizmetlerini ‘Her şeyden önce insan’ yaklaşımı ile geliştirmektedir.Burgan Bank, bir prestij sembolü olarak bilinen ISO 9001: 2015 sertifikasını Körfez İş Birliği Teşkilatı Bölgesi'nde (GCC) ve Kuveyt'te beş kez üst üste almaya hak kazanan sayılı bankalardan biridir. Aynı zamanda Kuveyt'te on iki yıl üst üste JP Morgan Chase Kalite Ödülü'nü kazanan tek bankadır. Burgan Bank, 21 Aralık 2012 tarihinde Eurobank ve Tekfen Holding’e ait olan hisseleri satın alarak %99,26 payla ana hissedar olmuş, Banka’nın unvanı 28 Ocak 2013 tarihinden itibaren Burgan Bank A.Ş. olarak değişmiştir. Burgan Bank, Türkiye’de 14 ilde önemli sanayi ve ticaret bölgelerine yayılmış 33 şubesiyle, müşterilerinin «çözüm ortağı» olarak hizmet sunmaktadır. Doğruluk ve güvenilirlik başta olmak üzere, bankacılık etik ilkelerine bağlı olarak faaliyetlerine devam ederken, istikrarı ve kaliteyi ön planda tutarak, müşterileriyle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedeflemektedir.Burgan Bank Türkiye, dünyanın yükselen merkezi MENA bölgesini yakından tanıyan ve dinamiklerini iyi bilen ana hissedarı ile birlikte müşteri hedeflerini bankacılık faaliyetlerinin merkezine koyarak, "size odaklı bankacılık anlayışı" ile hareket etmektedir. Kurumsal, ticari, perakende bankacılık segmentlerinde geniş bir müşteri kitlesi bulunan Banka, dijital dönüşüme verdiği önem doğrultusunda yüzde yüz masrafsız dijital ürünleri ile geleceğin dijital bankası olarak konumlanmak için önemli adımlar atmaktadır. Aynı zamanda iştirakleri Burgan Leasing ve Burgan Yatırım ile de sinerjik bir işbirliği içinde hizmet vermektedir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Kaza Sigortası, Hayat Sigortası, Bireysel Emeklilik.

Bilgisayar Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar Mühendisi Bilgisayar Mühendisi Maaşları Bilgisayar Mühendisi Nasıl Olunur? Bilgisayar Mühendisi Nedir? Bilgisayar Mühendisi İş İlanları