Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Eskişehir(Merkez)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Departman

Lojistik

Lojistik

Başvuru Sayısı

730 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Başvuru Sayısı

730 başvuru

Departman

Lojistik

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI


 • Minimum lise mezunu
 • Forklift ehliyeti olan,
 • Depo operasyonlarında ve forklift kullanımında minimum 2 yıl tecrübeli,
 • B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,
 • Lojistik ERP programları ve el terminali kullanmış  (Tercihen SAP bilgisi olan),
 • Vardiyalı iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Dikkatli, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı ve uyumlu,
 • Takım çalışmasına yatkın, problem çözme yeteneği gelişmiş,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.


İş Tanımı

 • Depo içerisinde forklift kullanılması,
 • Rampa önündeki araç için gerekli kontrolleri/işlemlerin gerçekleştirilmesi,
 • Sevkiyat veya ürün kabul süreçlerinde, siparişlerin hazırlanması/ürün kabullerinin yapılması ve fiziksel kontrolünü gerçekleştirilmesi,
 • Gerekli durumlarda periyodik depo sayımlarına katılınması,
 • Depo içerisindeki ekipmanların ISG kurallarına uygun kullanılması ve herhangi bir uygunsuzluğun amirine bildirilmesi

Aday Kriterleri

2 - 5 yıl arası
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

Depo Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Depo Sorumlusu Depo Sorumlusu Maaşları Depo Sorumlusu Nasıl Olunur? Depo Sorumlusu Nedir? Depo Sorumlusu İş İlanları
Hakkımızda

1984 yılında kurulan Haier Group, daha iyi yaşam ve dijital dönüşüm çözümlerinde dünya lideri bir sağlayıcıdır. Kullanıcı deneyimine odaklanan Haier, üç yıl boyunca BrandZ En Değerli Küresel Markalar listesinde yer alan dünyanın tek IoT ekosistem markasıdır. Haier, Euromonitor International tarafından art arda 14 yıl boyunca Global Major Appliances Marka Sıralamasında zirveye yerleşti. Haier Group, borsada işlem gören üç şirkete sahiptir ve bağlı kuruluşu Haier Smart Home, Fortune Global 500 listesinde yer almaktadır. Grup, Haier, Casarte, Leader, GE Appliances, Fisher & Paykel, AQUA ve Candy gibi yedi küresel üst düzey markaya ve dünyanın ilk senaryo Three Winged Bird markasına sahiptir. Dünyanın önde gelen endüstriyel İnternet platformu COSMOPlat'ı ve IoT ekosistem markası YK Healthcare'i kurmuştur. Haier, dünya çapında 10+N inovasyon ekosistemi, 71 araştırma enstitüsü, 29 endüstri parkı, 122 üretim merkezi ve 230.000'den fazla satış ağı kurdu. Ayrıca girişimcilik hızlandırma adına 133 şirket de kurmuştur. Haier Group, reel ekonomiye odaklanarak üç ana sektör için kalkınma planlaması yapmaktadır: Akıllı ev ve yaşam, endüstriyel internet ve mükemmel sağlık. Sürekli olarak üst düzey markalar, senaryo markaları ve ekosistem markaları oluşturmak için birinci sınıf ekosistem ortaklarıyla birlikte çalışmayı hedefler. Grup, küresel kullanıcılar için kişiselleştirilmiş bir akıllı yaşamı özelleştirmek, ticari ve kurumsal müşterilerin dijital dönüşümünü sağlamak, yüksek kaliteli ekonomik büyümeyi ve sürdürülebilir sosyal kalkınmayı desteklemek için teknolojik yenilikleri kullanmaktadır. Rendanheyi Modeli Rendanheyi, ilk olarak Haier Group'un Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Zhang Ruimin tarafından tanımlanan bir iş modelidir. "Ren" çalışanlar anlamına gelir. Tanım geniştir. Her şeyden önce, açık bir tanımdır ve “Ren”, şirket içinde veya dışında, şirkette bir pozisyon için teklif vermeye yetkili olan herhangi bir kişiyi ifade eder. İkincisi, çalışanlar artık emirlerin pasif uygulayıcıları değil, 3 Hakka sahip girişimciler ve dinamik ortaklardır: yerinde karar verme hakları, insan kaynakları hakları ve kaynak dağıtım hakları. "Dan", kullanıcı değerini ifade eder. “Dan” (kullanıcı değeri) tanımı da geniştir. İlk olarak, kişiye bir yönetici tarafından bir emir verilmek yerine bir "Dan" veya bir "düzen" için rekabet etmesi gerektiği algısı hakimdir; ikincisi, “Dan” dar, sabit bir düzenden ziyade dinamik, optimize edilmiş bir lider hedeftir. "Heyi", çalışan değeri ile kullanıcı değeri gerçekleştirmesinin entegrasyonu veya hizalanması anlamına gelir. Her çalışan doğrudan kullanıcılarla yüzleşmeli ve kullanıcı değeri yaratmalıdır. Çalışanlar, kullanıcılar için değer yaratarak kendi değerlerini gerçekleştirmelidir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemekhane.

Depo Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Depo Sorumlusu Depo Sorumlusu Maaşları Depo Sorumlusu Nasıl Olunur? Depo Sorumlusu Nedir? Depo Sorumlusu İş İlanları