Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Manisa(Turgutlu)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

İdari İşler

İdari İşler

Başvuru Sayısı

169 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

169 başvuru

Departman

İdari İşler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Manisa Turgutlu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Pvc Kapı Pencere Doğrama ve Profil Tesisimizde görev almak üzere"Yönetici Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.

Genel Nitelikler

 • Ön Lisans veya Lisans mezunu olmak (Tercihen İşletme/Turizm ve Otelcilik/Büro Yönetimi/Halkla İlişkiler),
 • En az 3 yıl deneyimli olmak,
 • Çok iyi derecede İngilizce bilmek (yazılı, konuşma, okuma)
 • MS Office programlarını ve Google uygulamalarını iyi seviyede kullanabilmek,
 • Firma temsiline ve dış görünüşüne önem vermek,
 • Disiplin ve sorumluluk bilinci yüksek olmak,
 • İletişim, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,
 • Şirket içinde ve dışında verilecek tüm sorumlulukları üstlenebilmek.
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek,
 • Manisa Turgutlu’da ikamet eden

İşin Tanımı

 • Yönetim Kurulu Başkanı’nın / Yönetim Kurulu Üyelerinin / Genel Müdür’ün yurtiçi ve yurtdışı seyahat organizasyonlarını, uçak bileti, otel rezervasyonlarını ve alım işlemlerini gerçekleştirmek.
 • Yönetim Kurulu Başkanı / Yönetim Kurulu Üyelerinin ve Genel Müdür’ün pasaport ve vize alım işlemlerinin organizasyonunu sağlamak.
 • Yönetim Kurulu Başkanı’nın / Yönetim Kurulu Üyelerinin ve Genel Müdür’ün toplantı/görüşme organizasyonlarının uygunluklarının alımını ve takvim girişlerini gerçekleştirmek.
 • Şirket içi düzenin korunmasını sağlamak, toplantı odalarının kontrollerini gerçekleştirmek.
 • Üst Yönetim ile ilgili ofislerin temizlik personellerinin işlemlerini takip etmek, yemek organizasyonlarını gerçekleştirmek,
 • Şirket içerisinde birimler arasında gerçekleştirilmesi gerekli görülen toplantıların organizasyonlarını gerçekleştirmek, birim yöneticilerini bilgilendirmek, 

Aday Kriterleri

2 - 20 yıl arası
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf
İngilizce(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)
B sınıfı

Yönetici Asistanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yönetici Asistanı Yönetici Asistanı Maaşları Yönetici Asistanı Nasıl Olunur? Yönetici Asistanı Nedir? Yönetici Asistanı İş İlanları
GÜRMEN PVC PLASTİK İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

Üretim / Endüstriyel Ürünler / Kapı - Pencere Sistemleri

Hakkımızda

Gürmen PVC Plastik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2002 yılı haziran ayında İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde PVC kapı ve pencere profili üretmek maksadıyla kurulmuştur. Akabinde AR-GE çalışmalarına başlanmış ve bu çalışmalara kaynak oluşturması amacıyla yerli ve yabancı birçok firmanın profil yapıları incelenmiş bu incelemelerden sonra detaylar hazırlanıp PRO6004 ve PROSÜR serilerinin çalışmalarını tamamlamıştır. 3 Temmuz 2004 tarihinde deneme üretimleri bitirilmiş ve reel olarak üretime geçmiştir. PVC pencere ve kapı sistemlerinde Türkiye genelinde bayi ağıyla, Marmara ve Denizli Bölge Müdürlükleriyle hizmet verilmektedir. Talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda yeni seriler hazırlanarak PRO5003, PRO6003, PRO6004, PRO7005, PROSÜR70 ve PROSÜR84 serileri ile üretici bayilerin, mimar, mühendis ve son tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her projeye uygun çözümler sunabilen alternatifler sunulmaktadır. Bünyesinde laboratuvar ve kalite kontrol ekibi bulundurmakta, kalite yönetim sistemine sadık kalınarak üretim yapılmaktadır. Tamamen yurtdışına hizmet vermek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur. Günümüz teknolojisine ayak uydurmak ve talebi karşılayabilmek adına sürekli yeni yatırımlar ile gelişimini sürdürmüş ve sürdürmeye devam etmektedir. 2013 yılında İzmir Serbest Bölgesi’ne taşınmıştır, tamamen CNC işleme merkezleri ile üretilen hazır kapı ve pencereler Avrupa başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir. Dekoratif kapı paneli üretim tesisi hazırlıklarını 2016 yılında tamamlamış ve faaliyete geçirmiştir. Kişiselleştirilebilir ve zengin model seçenekleri, profil üretiminde olduğu gibi kaliteden hiçbir şekilde taviz verilmeden, kapı üreticilerine tamamlayıcı ürün olarak sunulmaktadır.

Şirket Sayfasına Git

Yönetici Asistanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yönetici Asistanı Yönetici Asistanı Maaşları Yönetici Asistanı Nasıl Olunur? Yönetici Asistanı Nedir? Yönetici Asistanı İş İlanları