Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Öğrenci Etkinlikleri Merkezi Koordinatörü

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi

İlan yayından kaldırılmıştır!
Ankara(Çankaya)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Departman

Eğitim

Eğitim

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Eğitim

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Üniversitemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere Öğrenci Etkinlikleri Merkezi Koordinatörü aramaktayız.

Öğrenci Etkinlikleri Merkezi Koordinatörü, Üniversitemiz öğrencilerinin sosyal sorumluluk çalışmaları ve tüm etkinliklerinin etkin, uygun ve düzenli işleyişi için gereken tüm koordinasyonundan sorumludur.

 Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun (Tercihen İşletme, Kamu Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü vb.),
 • İş tanımında belirtilen benzer etkinlik düzenleme, koordine etmek ve kurumsal iletişimin yürütülmesi gibi işlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi, 
 • Etkinlik bütçelerini hazırlayacak, bütçe takibi yapacak ve mali harcamaları raporlayacak düzeyde analitik becerilere sahip, 
 • Farklı kurum, birim ve kişileri koordine edebilme, etkin iletişim kurabilme ve olumlu iş ilişkileri yürütme becerileri gelişmiş,
 • Sorumluluk almak ve insiyatif kullanmak konusunda istekli,
 • Sonuç odaklı ve planlı çalışma, zaman yönetimi ve süreç takibi becerilerine sahip,
 • İleri düzeyde İngilizce bilen,
 • İyi düzeyde MS Office kullanıcısı,
 • Erkek adaylar için askerlik ilişiği olmayan.

 İş Tanımı: 

 • Öğrenci kulüp ve topluluklarının kuruluş ve faaliyetlerini denetlemek, faaliyetleri için diğer  birim ve kuruluşlarla işbirlikleri gerçekleştirmek; etkinliklerin takvimlerini izlemek, istatistiklerini oluşturmak; yıl boyu kulüp ve topluluklara danışmanlık vermek. 
 • Öğrenci Konseyi seçim kurulunda yer alarak tüm seçim sürecine destek vermek ve gerekli organizasyon desteğini sağlamak.
 • Bahar Şenliği için bütçe oluşturulması, koordinasyon toplantıları, hizmet alım süreçlerini yürütmek; şenlik süresince etkinlikleri kontrol etmek; şenlik sonrası değerlendirmelerini gerçekleştirmek.
 • Üniversite Hayatına Giriş ve Üniversite Yaşamı Dersleri’nin programını hazırlamak, akademik ve idari birimlerle derslerin sunum organizasyonunu gerçekleşirmek.
 • Bağlı bulunan  Öğrenci Dekanılığına  Merkezle ilgili düzenli geri bildirimlerde bulunmak ve Öğrenci Etkinlikleri Merkezi faaliyet raporlarını hazırlamak.
 • Diğer üniversiteler  ve kurumlardaki ilgili etkinliklerde,  üniversitemizi temsil etmek.

 

Aday Kriterleri

5 - 15 yıl arası
Üniversite(Mezun)
Muaf, Yapıldı

Koordinatör pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Koordinatör Koordinatör Maaşları Koordinatör Nasıl Olunur? Koordinatör Nedir? Koordinatör İş İlanları
Hakkımızda

Bilkent Üniversitesi; İhsan Doğramacı Eğitim Vakfı, İhsan Doğramacı Sağlık Vakfı ve İhsan Doğramacı Bilim ve Araştırma Vakfı kararıyla 20 Ekim 1984’te kurulmuştur. 1986’da 386 öğrenciyle eğitime başlayan Bilkent, bugün 9 fakültesi ve 2 yüksekokulu bünyesindeki 29 lisans ve 51 lisansüstü programıyla, 13.000 öğrencisi ve 40 farklı ülkeden öğretim üyeleriyle dünyaca tanınan bir eğitim ve araştırma merkezidir.Bilkent Üniversitesi’nin eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Bu özellikler, güçlü bir alan bilgisi ve olgun bir dünya görüşüyle birleşerek onları yaşam boyu başarıya taşır. Bilkent, dört kıtadan 250’yi aşkın üniversiteyle yaptığı değişim anlaşmaları sayesinde öğrencilerinin uluslararası vizyonunu daha da genişletmektedir.Öğrencilere diploma sonrası planlarında yol göstermek için 1988’de Kariyer Merkezi’ni kuran Bilkent, öğrenci ve mezunları ile iş dünyası arasında kuvvetli bir bağlantı oluşturmuştur. Türkiye’de bir üniversite bünyesinde bu amaçla açılmış ilk birim olan Kariyer Merkezi, öğrenci ve mezun özgeçmişlerini içeren bir veri tabanını internet üzerinden işverenlerle paylaşmaktadır. Bilkentliler, özgeçmişlerini bu veri tabanına kendileri yükleyebilmekte, sisteme üye şirketlerin iş ve staj ilanlarına başvurabilmektedir.Türkiye’nin ilk vakıf üniversitesi olan Bilkent’in kuruluş hazırlıkları 1967’ye dayanır. Ankara’nın batısında geniş bir arazinin alınmasıyla başlayan bu hazırlıklar, bugün 37.000’in üzerinde mezun vermiş bir araştırma üniversitesinin temellerini atmıştır. Bilkentliler, Türkiye’nin ve dünyanın köklü şirketleri ve yükseköğretim kurumlarında üniversitemizi başarıyla temsil etmektedir.Kurulduğundan beri öğretim üyesi başına düşen uluslararası bilimsel yayın sayısı bakımından Türkiye ve dünyada üst sıralarda yer alan Bilkent Üniversitesi, yükseköğretimdeki öncü rolünü sürdürmektedir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.).

Koordinatör pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Koordinatör Koordinatör Maaşları Koordinatör Nasıl Olunur? Koordinatör Nedir? Koordinatör İş İlanları