Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Planlama Uzmanı

Koton

Kocaeli(Gebze)

İş Yerinde

İş Yerinde

4 gün önce yayınlandı

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Lojistik

Lojistik

Başvuru Sayısı

733 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

733 başvuru

Departman

Lojistik

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 
 • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
 • Lojistik operasyonlarında tercihen 3 yıl deneyim sahibi,
 • İyi derecede İngilizce bilgisi olan,
 • MS Office uygulamalarına ileri düzeyde hakim,
 • ACAD bilmek
 • Önceliklendirme ve Planlama becerisine sahip,
 • İletişim yeteneği güçlü ve Ekip çalışmasına yatkın,
 • Analitik düşünebilen ve İş farkındalığına sahip,
 • Titiz ve düzenli çalışma becerisine sahip,
 • Performans odaklı çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli-Gebze civarında ikamet eden.


İŞ TANIMI

 • Bütçe planlanan ve gerçekleşen analizlerini yapmak
 • Performans göstergelerini takip etmek, gerekli göstergeler için operasyon yöneticileri ile birlikte aksiyon almak ve raporlamak
 • Operasyonel verimliliği takip ederek, iyileştirici ve geliştirici alanları tespit etmek ve aksiyon planı hazırlamak
 • Sarf malzeme tüketim alanlarını takip ederek raporlamak
 • Tedarik kapasite planlarını hazırlamak ve tedarik problemlerini takip ederek raporlamak
 • Merkezi planlama tarafından iletilen siparişlerin alokasyonunu, stok yönetimini, önceliklendirilmesini ve uçtan uca takibini yapmak.
 • WMS geliştirme ihtiyaçlarını belirlemek, önceliklere istinaden Operasyonel Mükemmellik ekibi ile birlikte çalışmak
 • Hız, kalite, maliyet ve verimlilik bakış açısı ile süreçlerin gelişimi için katkı sunmak ve ilgili projelerde aktif rol almak. 

Aday Kriterleri

En az 3 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf
İngilizce(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi)
B sınıfı

Planlama Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Planlama Uzmanı Planlama Uzmanı Maaşları Planlama Uzmanı Nasıl Olunur? Planlama Uzmanı Nedir? Planlama Uzmanı İş İlanları
Koton

Tekstil / Mağazacılık (Ticaret)

Hakkımızda

KOTON, 1988’de Kuzguncuk’ta açılan 25 metrekarelik bir mağaza ile başlayan hikayesini, bugün 28 ülkede 500’e yakın mağazası ve yaklaşık 10.000 çalışanı ile sürdürüyor. 220 kişiden oluşan kreatif kadrosuyla modaya yön veren KOTON, yılda 250 milyon ziyaretçisini 60.000’in üzerindeki ürün çeşidi ile buluşturuyor. KOTON; hızlı moda sektörünün dinamikleri ve İnsan Kaynakları Politikası ile çalışanlarına daha kısa sürede yükselme ve başarı olanağı sağlıyor. KOTON, Türkiye’de ve yurt dışında yeni yatırımlarla istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Stratejik öncelikleri doğrultusunda operasyon modeli de sürekli gelişen KOTON, iş yapış şekillerinden sistem altyapısına, yetkinliklerinden liderlik modeline, organizasyonel yapısından kültürüne kadar kapsamlı bir dönüşüm geçirerek global hedefleri doğrultusunda geleceğe hazırlanıyor. Bu dönüşüm ve dinamizm, KOTON çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatını sunarken, global iş imkanlarını ve pek çok kariyer fırsatını da beraberinde getiriyor. Tüm organizasyonda çeşitliliği kucaklamak, farklılıklardan beslenmek ve çalışanların tüm süreçlere katılımını sağlamak, KOTON’un öncelikleri arasında yer alıyor. KOTON, adaylarına ve çalışanlarına global, yenilikçi, fırsatlarla dolu ve kendilerini geliştirebilecekleri bir şirkette kendi başarı hikayelerini yazmayı vaat ederek “Gelişimim KOTON’da, Kariyerim KOTON’da” değer önermesinde bulunuyor! Koton sürdürülebilirlik yaklaşımı kapsamında Yaşama Saygı Manifestosu'nu benimsiyor. Koton Yaşama Saygı Manifestosu: Koton olarak sürdürülebilirliği varoluşumuza anlam katan bir ana çerçeve olarak kabul ediyoruz. Bugüne kadar sürdürülebilirlik alanında yürüttüğümüz çalışmalardan öğrendiklerimizden güç alıyor ve yeni gelişim adımlarımızı ‘Yaşama Saygı’ başlığı altında topluyoruz. ‘Yaşama Saygı’ anlayışımızın odağında dünyaya, topluma, insana ve işimize saygı yer alıyor. Nefesimiz olan dünyamıza, içinde var olduğumuz toplumumuza, dokunduğumuz tüm insanlara ve marka değerimizin temel kaynağı olan işimize saygı, sürdürülebilirlik anlayışımızın özünü oluşturuyor. Yaşama Saygı diyor; strateji ve hedeflerimizi Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile uyumlandırıyoruz. Yaşama Saygı diyor; paydaşlarımızla iş birlikleri geliştirerek etki gücümüzü daha iyi bir dünyanın inşasında kullanıyoruz. Yaşama Saygı diyor; gelişim adımlarımızı ve tecrübemizi şeffaflıkla paylaşacağımızı taahhüt ediyoruz. Ortak geleceğimiz için… Dünyaya, Topluma, İnsana, İşimize Saygı… Yaşama Saygı!

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis, Yemekhane.

Planlama Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Planlama Uzmanı Planlama Uzmanı Maaşları Planlama Uzmanı Nasıl Olunur? Planlama Uzmanı Nedir? Planlama Uzmanı İş İlanları