Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Üretim Takip Yöneticisi (Aksesuar)

Mavi

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Kağıthane)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 5 yıl tecrübeli

Departman

Satınalma

Satınalma

Başvuru Sayısı

652 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 5 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

652 başvuru

Departman

Satınalma

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Global Kategori & Planlama Direktörlüğü Aksesuar_Satın Alma departmanımızda konumlandırmak üzere "Üretim Takip Yöneticisi" (Aksesuar) arayışımız bulunmaktadır.


Pozisyon için Aranan Nitelikler:


 • Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği ya da dört yıllık eğitim veren bölümlerinde mezun,
 • Moda ve trendlere uygun aksesuar seçim ve satın alma konusunda min.5 yıl deneyimli
 • Saha ve piyasa çalışması konusunda tecrübeli, trendleri takip eden,
 • Satın alma süreçleri, tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda bilgi sahibi
 • Yurt içi ve yurt dışı satın alma ve dağıtım kanallarını bilen,
 • Çok iyi derecede İngilizce bilen,
 • Analitik düşünebilen,
 • İletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın,
 • MS Office programlarını çok iyi kullanabilen.


Sorumluluklar:


 • Mavi koleksiyonunda yer alan tüm aksesuar ürünlerinin koleksiyon aşamasından mağazalara sevkine kadar standartlara uygun olarak istenilen kalite, servis ve fiyatta ürettirilmesini sağlamak,
 • Tedarikçi portföyünü geliştirmek ve tedarikçilerin kalite ve fiyat taleplerimize uygunluğunu değerlendirmek,
 • Müşteri beklentileri doğrultusunda koleksiyona uygun ürünlerin seçilmesi.*“All Blue. Daha Mavi. Daha İyi. Hepimizin Mavi’si” stratejisiyle; insan odaklı Mavi kültüründen aldığımız güçle, çalışanlarımıza insan haklarını gözeten, çeşitlilik ve farklılıklara saygılı bir çalışma ortamı sunuyor, toplumsal cinsiyet eşitliğini destekliyoruz.Tüm işe alım süreçlerimizde fırsat eşitliği sağlıyor, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Politika’mıza uygun olarak, çalışanları yaşı, cinsiyeti, cinsel yönelimi, ırkı, rengi, dili, dini inancı, felsefi ve siyasi görüşü, etnik kökeni, ekonomik ve sağlık durumu, engeli, dış görünüşü, yaşam ve giyim tarzı ne olursa olsun yalnızca profesyonel kabiliyetlerine ve niteliklerine göre seçiyor, işe alıyor ve potansiyellerini ortaya çıkarmaya destek oluyoruz.

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun)

Satın Alma ve Üretim Takip Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satın Alma ve Üretim Takip Uzmanı İş İlanları
Mavi

Hazır Giyim / Perakende

Hakkımızda

1991 yılında İstanbul’da kurulan ve denim uzmanlığından aldığı güçle küresel moda dünyasında söz sahibi bir lifestyle markasına dönüşen Mavi; Türkiye, ABD, Kanada, Almanya ve Rusya’nın da aralarında bulunduğu 35 ülkede 439’u Mavi shop olmak üzere yaklaşık 4.500 noktada müşterileriyle buluşuyor. Perfect Fit anlayışıyla müşterilerinin hayat tarzına, vücuduna ve kalite beklentisine mükemmel uyan jean’ler tasarlayan Mavi, yılda yaklaşık 10 milyon adet jean satışıyla dünya premium jean markaları arasında ilk sıralarda gösteriliyor. Mavi’nin küresel satışlarında, denim ürünler kategorisi %44, lifestyle giyim kategorisi %58 pay alıyor. Mavi bugün, dünyanın en önemli moda merkezlerinde kendi perakende ağının yanı sıra Bloomingdale’s, Nordstrom, Peek&Cloppenburg, Simons, Amazon, Zappos.com, Zalando.com ve David Jones gibi dünyaca ünlü zincir mağazalar ve online kanallarda satışa sunuluyor. 2020 yılında satışların %58’i perakende, %29’u toptan, %13’ü e-ticaret kanalından geliyor.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Kreş, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Yemekhane, Tam Gün Sağlık Hizmetleri, Giyim Yardımı.

Satın Alma ve Üretim Takip Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satın Alma ve Üretim Takip Uzmanı İş İlanları