Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Sales Representative

MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

İzmir

İş Yerinde

İş Yerinde

10 gün önce yayınlandı

Job Type

Full-Time

Years of Experience

No experience preference

Department

Import / Export

Import / Export

Application Count

783 application

Job Type

Full-Time

Years of Experience

No experience preference

Application Count

783 application

Department

Import / Export

Kariyer Image

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

As MSC Group, we are the pioneer of the sector with our activities and integrated logistics services in the fields of Land & Rail & Sea Transport, Storage, Shipping, Port Management, Information Technologies.Despite the size and diversity of our services, we never give up our human-oriented approach. We are excited to share with our customers our technical knowledge and skills that we support with systems while offering customized  solutions for the needs. 

To join the MSC Group, we are looking for a "Sales Representative" who can work with us at one of the MSC Ship Agency of İzmir Alsancak Office.

We are waiting for your application too!

Summary

The Sales Representative prepares freight offers, conducts potential customer research / visits, monitors the market and prepares / presents all reports in line with the determined marketing and sales policies. As Sales Representative, you will report to “Line Manager”


What does a Sales Representative do?

 • Preparing, monitoring and finalizing freight offers  for existing and potential customers in order to achieve and exceed the sales targets of lines with the determined marketing and sales policies,
 • Delivering volume and margin targets for specified account,
 • Planning & realizing client visits,
 • Monitoring  all developments in the market,
 • Be responsible for preparing and presenting all necessary reports.


We are looking for candidates with the following background;

 • Graduated from the  bachelor / master degree departments of universities,
 • Experience ideally in Sales and/or Shipping,
 • Good English communication skills (verbal and written) is a must,
 • Good computer skills and knowledge of MS Office programs,
 • Should be presentable and have a strong  verbal and written skills which is the ability of represent,
 • Analytical thinking, result oriented and customer focused approach for a  competitive environment,
 • Excellent communication and interpersonal skills with an aptitude for building strong and long-term client relationships,
 • Strong goal-setting, time management and organizational skills,
 • Having a  driving license and ability to travel.

Preferred Candidate

Bachelor’s(Graduate), Master’s(Graduate)
English(Reading : Advanced, Writing : Advanced, Speaking : Advanced)
Class B

Satış Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Elemanı Satış Elemanı Maaşları Satış Elemanı Nasıl Olunur? Satış Elemanı Nedir? Satış Elemanı İş İlanları
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

Logistics / Maritime transport 2+

Hakkımızda

MSC (Mediterranean Shipping Company) denizcilik ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren global bir şirkettir. 155 ülkede mevcut olan MSC, dünyanın en büyük ekonomileri ile tüm kıtalarda gelişmekte olan pazarlar arasındaki uluslararası ticareti kolaylaştırır. 1970 yılında kurulan ve merkezi 1978'den beri İsviçre'nin Cenevre şehrinde bulunan MSC, Aponte ailesi tarafından işletilen özel bir kuruluştur. Konteyner taşımacılığında bir dünya lideri olan MSC, tek bir gemi ile başladığı operasyonlarını, bugün 600 gemi ve 100.000'den fazla çalışanıyla küresel olarak hizmet veren saygın bir işletmeye dönüşmüştür. MSC, yerel topluluklara, müşterilere ve uluslararası iş ortaklarına taşıma hizmeti sunmaktadır. Entegre global karayolu, demiryolu ve denizyolu taşımacılığı ağ erişimi olan şirketimiz, yerel bilgilerle küresel bir hizmet sunmaktan gurur duyar. 524 ofise yayılan ağı sayesinde MSC, yükleyicilerin doğrudan temsilcilerimizle konuşabilmelerini ve dijitalleştirilmiş yük rezervasyonları için, çeşitli e-business çözümleri kullanabilmelerini de sağlamaktadır. MSC, müşterilerinin değişen ve gelişen dünyamızdaki ihtiyaçlarına eş zamanlı cevap verirken, aynı zamanda sektördeki akıllı konteynerlerin gelişiminde önemli bir role de sahiptir ve dijital taşıma standartlarının belirlenmesine de yardımcı olmaktadır. MSC, en gelişmiş çevreci teknolojilerle donatılmış modern filosu aracılığıyla yılda yaklaşık 23 milyon TEU taşıyarak, 230’den fazla ticaret rotasındaki 500 limana hizmet vermektedir. MSC yıllar boyunca kara taşımacılığı, lojistik ve her yıl artan liman terminal yatırımlarıyla faaliyetlerini çeşitlendirmiştir. Bugün, odak noktamız köklerimize sadık kalarak, müşterilerimizle uzun vadeli ve güvenilir ortaklıklar kurmaya ve bunları korumaya devam etmektir. Merkezi İzmir’de bulunan MSC Türkiye, 1995 yılından beri lider marka olarak hizmet ve yatırımlarını çeşitlendirerek sürdürmektedir. MSC Türkiye 15 bölge ve şube ofisi, 1900’den fazla çalışanı ile müşterilerine lokal bilgi ile özelleştirilmiş global düzeyde entegre bir lojistik hizmet sunmaktadır.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemekhane.

Satış Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Elemanı Satış Elemanı Maaşları Satış Elemanı Nasıl Olunur? Satış Elemanı Nedir? Satış Elemanı İş İlanları