Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Deprem Seferberliği - Depo Personeli

MYS MARMARA YAPI SİSTEMLERİ SAN TİC A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
Sakarya(Kaynarca)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Departman

Depo / Antrepo

Depo / Antrepo

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Departman

Depo / Antrepo

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Marmara Yapı Sistemleri; ahşap kapı sistemleri ve mimari donanım konusunda sunduğu ürün ve çözümleriyle yapı projelerini tamamlamaktadır.

Mimari donanım ve ahşap kapı sistemleri konusunda 30 yılı aşkın uluslararası tecrübeye sahip olan firmamız; SAKARYA KAYNARCA depomuzda görev alacak ve tecrübeli adaylar aramaktadır.

İŞ TANIMI

 • Benzer bir görevde asgari 5 yıllık tecrübe sahibi, 
 • Çok iyi derecede forklift kullanabilen,
 • En az 5 yıllık B sınıf ehliyet sahibi,
 • Asgari lise mezunu,
 • Ürün teslim alma, ürün hazırlama ve sevkiyat deneyimi olan,
 • Depo sayımlarını düzenli olarak yapabilecek ve raporlayabilecek, 
 • Bilgisayar programlarına hakim,
 • KAYNARCA'da ikamet eden ve toplu ulaşım ile ulaşım problemi olmayan,
 • Sorumluluk sahibi ve çok fazla iş değişikliği yapmamış olan,
 • Daha önce çalışmış olduğu işyerlerinden referans verebilen.
 • KAYNARCA depomuzda görevlendirilmek üzere, DEPO  SORUMLUSU alınacaktır

Not: Başvuru yapacak adayların mutlaka fotoğraflı özgeçmiş ile başvurması ve özgeçmişleri ile birlikte daha önce çalıştıkları işyerlerinin yetkili isim ve iletişim bilgilerini eklemeleri rica olunur. Referans veremeyen adayların başvurusu dikkate alınmayacaktır.

Aday Kriterleri

En az 5 yıl tecrübeli
Lise(Mezun)
Yapıldı, Muaf
B sınıfı

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları
Hakkımızda

Marmara Yapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 30 yılı aşkın uluslararası tecrübeye sahip olan Marmara Yapı Sistemleri; Türkiye, Ortadoğu ve BDT bölgelerinde üç ana iş kolunda teknik danışmanlık ve ürün tedariği yapmaktadır:• Ahşap Yangın Kapı SetleriAhşap yangın kapı setlerinin geliştirilmesi konusunda dünya lideri olan İngiltere patentli HALSPAN kapılarının tek yetkili distribütörü olan Marmara Yapı Sistemleri; ürün tedariğinin yanı sıra teknik danışmanlık hizmetleri ile projelerin, mimari ofislerin ve imalatçıların bir numaralı çözüm ortağıdır. Sunmuş olduğumuz HALSPAN ahşap yangın kapı setlerinin YANGIN, DUMAN, AKUSTİK, DAYANIKLILIK ve ÇEVRE konusunda sağladığı eşsiz performans; otel, hastane, yurt, okul, ofis, konut, kamu projelerine katma değer sağlamaktadır.• Mimari DonanımJNF Mimari Donanımın Türkiye, Ortadoğu ve BDT pazarlarında tek yetkili distribütörü olan Marmara Yapı Sistemleri, mimari donanım konusunda projelerin ilk tercihi olmayı hedeflemektedir. JNF Mimari Donanımın kapsamlı ürün yelpazesi, eşsiz tasarımı ve teknik çözümlerini müşteri odaklı hizmet anlayışı ile destekleyen Marmara Yapı Sistemleri projelere aşağıdaki ürünleri sunabilmektedir:Kapı kolları ve aksesuarları; Çekme kollar ve aksesuarlar; Menteşeler; Genel donanım; Sürme kapı sistemleri ve aksesuarları; Cam donanımları; Mobilya donanımları; Kilitler ve kapı kapatıcıları; Kartlı geçiş sistemleri; Piktogram, sayı ve harfler (Yönlendirme); Banyo aksesuarları; Kabin sistemleri; Çelik gergi ve halat sistemleri; Engelsiz hayat için donanımlar.• Ahşap Esaslı Hammadde ve Dekoratif YüzeylerMarmara Yapı Sistemlerinin 30 yılı aşkın ahşap malzeme bilgisi ve ahşap işleme tecrübesi, hizmet verdiği müşterilerine eşsiz bilgi avantajı sağlamaktadır. Konusunda uzman yurtdışı ortaklıklarıyla teknik bilgisini sürekli güncel tutmayı başaran Marmara Yapı Sistemleri; mobilya, dekorasyon ve kapı endüstrisine yönelik aşağıdaki ürünlerin tedariğini yapmaktadır:- Ahşap kaplama yüzeyleri ve hammadde.- Ham ve melaminli MDF ve sunta.- Yüksek performanslı ahşap kapı panelleri.- Laminat, kompozit ve akrilik yüzeyler.Marmara Yapı Sistemleri Personel Politikası:Marmara Yapı Sistemleri teknik bilgiye dayanarak pazarlama ve satış faaliyetleri sürdürmektedir. Teknik bilgiyi pekiştirmenin ve sürekli kılmanın uzun vadeli personel politikasıyla mümkün olduğunun bilincinde olaran firmamız; personeline inisyatif alabileceği bir iş tanımı, güvenli bir iş ortamı ve uzun vadede emeğinin karşılığını alabileceği bir iş modeli sunmayı ilke edinmiştir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası.

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları