Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Eskişehir

İş Yerinde

İş Yerinde

1 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

659 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Başvuru Sayısı

659 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Yalıtım sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Eskişehir’de yer alan üretim tesisinde görevlendirilmek üzere, "Üretim Operatörü" alınacaktır.

·        Tercihen Endüstri / Teknik Meslek Lisesi mezunu

·        Tercihen Forklift Operatörlüğü ehliyetine sahip

·        Minimum 2 yıl deneyimli

·        Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek

·        Disiplinli, dikkatli ve ekip çalışmasına yatkın

·        Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) 

·        Çamlıca, Kumlubel, Sıhhiye, Bağlar, Büyükdere, Emek, Vadişehir ,71 Evler, Yenikent servis güzergahı lokasyonunda ikamet eden

Aday Kriterleri

En az 1 yıl tecrübeli
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun)

Üretim Operatörü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Operatörü Üretim Operatörü Maaşları Üretim Operatörü Nasıl Olunur? Üretim Operatörü Nedir? Üretim Operatörü İş İlanları
Hakkımızda

1985 yılında taahhüt faaliyetleriyle İstanbul Beşiktaş’taki bir dükkanda ticaret hayatına başlayan ODE, 1988 yılında Türkiye’nin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan birine yönelerek yalıtım sektöründe ilerleme kararı aldı. 1990 yılında yurtdışından yalıtım malzemeleri ithal ederek Türkiye’de satışını yapan ODE, bu alanda 10 yıla yaklaşan deneyimini 1996 yılında üretimle birleştirdi. Uluslararası kalitedeki ürünleri pazara sunarak yalıtım sektörüne adım atan ODE, üretici kimliğiyle yaptığı tüm yatırımları hayata geçirirken Türkiye’de yapılacak üretimin de en iyisi olması gerektiği inancını her zaman korudu. Vizyonumuz; Bugüne kadar yalıtım sektöründe yerel bir marka olan ODE’yi, iş ortaklarından ve çalışanlarından aldığı güç ve destekle global bir marka haline getirmektir. Misyonumuz; Yenilikçi; girişimci; çevreye duyarlı; yalıtım ve enerji tasarrufu bilincine sahip bir toplum için çalışan; genç, dinamik ve eğitimli insan kaynağı ile sektöründe fark yaratan; bütün paydaşlarına değer katan yapısından taviz vermemektir. Temel Değerlerimiz; · Güvenilirlik · Şeffaflık · Duyarlılık · Sosyal sorumluluk · Müşteri odaklılık · Kalite · Saygı İnsan Kaynakları Stratejimiz İnsan Kaynaklarından Çalışan Deneyimine Geçmek. • Anlam • Kültür • Teknoloji’nin bir arada olduğu çalışma ortamını çalışanlarımızla buluşturup çalışan deneyimini tasarlamak.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASINA İLİŞKİN İŞ ADAYLARI İÇİN BİLGİLENDİRME NOTU Gizliliğiniz bizim için önemlidir. İşbu Bilgilendirme Notu, ODE şirketi (ODE Yalıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş.) yapmış olduğunuz iş başvurusu kapsamında kişisel verilerinizi nasıl topladığımız, paylaştığımız, kaydettiğimiz, kullandığımız ve koruduğumuza ilişkin açıklamalar içermektedir. Kişisel Verilerinizin İşlenmesi Kişisel verileriniz ODE şirketine yapmış olduğunuz iş başvurusu kapsamında ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili diğer mevzuatın izin verdiği ölçüde, iş başvurunuzun değerlendirilmesi amacıyla kimi zaman hukuki yükümlülüklerimiz gerektirdiğinden kimi zaman ise meşru menfaatimiz zorunlu kıldığından ve başvurunuz başarılı bulunduğu takdirde de iş ilişkiniz kapsamında işlenebilecektir. Bu kapsamda işlenebilecek kişisel verileriniz; güncel maaş bilgisi ve medeni durum da dâhil olmak üzere başvuru formunda sağlamış olduğunuz bilgiler ile sizin hakkınızda toplayabileceğimiz diğer bilgiler, ODE şirketinde işe alınmaya uygun olup olmadığınızı değerlendirmek üzere referans gösterdiğiniz kişilerden toplayabileceğimiz bilgiler, güvenlik/kredi notu kontrolleri ve kapalı devre güvenlik kamera sistemi (CCTV) ile alınan görüntü kayıtlarınız gibi verilerdir.Kişisel Verilerinizin Güvenliği ODE şirketi; veri işleme faaliyetlerini yürütürken uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik her türlü teknik ve idari tedbirleri almakla yükümlüdür.Haklarınız ODE şirketi tarafından verilerinizin işlendiği ve ODE şirketinin verilerinizi veri sorumlusu sıfatı ile işlediği ölçüde kişisel verileriniz bakımından KVKK’nın 11. maddesinde bulunan haklara sahipsiniz.Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin sahip olduğunuz haklarınız ile ilgili sorularınızı yazılı olarak şirketimizin İnsan Kaynakları Birimi’ne e-posta ile iletebilirsiniz.İş başvurunuz olumsuz sonuçlandığı takdirde, bilgilerinizi Kanun’a uygun olarak makul bir süre boyunca saklayacağız. İlerleyen dönemde sizin için uygun olabileceğini düşündüğümüz açık pozisyonlar olması durumunda sizinle tekrar irtibata geçebiliriz.Kişisel verilerimin ve hassas kişisel verilerimin yukarıda açıklanan amaçlar doğrultusunda işlenmesi ve üçüncü kişilere aktarılması konusunda bilgilendirildim.

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Bireysel Emeklilik.

Üretim Operatörü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Operatörü Üretim Operatörü Maaşları Üretim Operatörü Nasıl Olunur? Üretim Operatörü Nedir? Üretim Operatörü İş İlanları