Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İzmir(Gaziemir)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

3 - 10 yıl arası

Departman

Tedarik Yönetimi

Tedarik Yönetimi

Başvuru Sayısı

501 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

3 - 10 yıl arası

Başvuru Sayısı

501 başvuru

Departman

Tedarik Yönetimi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

PAGETEL, Dünyanın en büyük savunma şirketlerinden birinin İzmir merkezli iştirakidir ve Askeri Şelter ve telekomünikasyon sistemlerinin tasarımı, üretimi ve entegrasyonu konusunda uzmanlaşmıştır. Tedarik Zinciri bünyesinde, aşağıdaki niteliklere sahip Depo Personeli arıyoruz:

 

Genel Nitelikler

*Lise veya meslek yüksek okulu mezunu,

*Dikkatli, düzenli, takipçi,

*Görev bilinci yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, gelişime açık, iletişimi güçlü,

*Netsis programını kullanabilen,

*Forklift ehliyeti olan ve kullanabilen,

*Sevkiyat, depolama ve stok takibi konularında deneyimli

*Depo düzenini ve takibini yapabilen,

*Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli,

*İzmir’de ikamet eden

 

İş Tanımı

*Depo girişleri ve çıkışları yapılacak ürünlerin prosedürlere uygun ve kontrollü bir şekilde yapılması

*Depo planlamasına yardım edilmesi ve planlamaya uygun olacak şekilde malzemelerin yerleştirilmesinin sağlanması,

*Düzenli olarak yapılan stok sayımlarında aktif görev alınması,

*Deponun yerleşim planına uygun olacak şekilde raf düzeni ve stok düzeninin sağlanması,

*Lojistik ve depo faaliyetlerine ilişkin verilerin sistem kayıtlarının yapılması

Aday Kriterleri

Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Depo Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Depo Elemanı Depo Elemanı Maaşları Depo Elemanı Nasıl Olunur? Depo Elemanı Nedir? Depo Elemanı İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

Bu aydınlatma metni, veri sorumlusu sıfatıyla hareket eden Pagetel Sistem Mühendisliği San. Tic. Ltd. Şti tarafından kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı açıklama ve bilgilendirmede bulunmak amacıyla 6698 sayılı KVKK Kanununa uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kapsamda daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için web sitemizde yer alan tanıtıcı bilgiler ile kişisel veri saklama/imha politikasını ve VERBİS sisteminde yer alan kayıtları inceleyebilirsiniz.Veri Sorumlusu ile paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi Veri Sorumlusunun iş koşulları için gerekli olan eğitim, sağlık, nitelik ve becerilerin tespiti ve değerlendirilmesi ile Çalışan Adayı / Stajyer / Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Süreçlerinin Yürütülmesi, Çalışan Adaylarının Başvuru Süreçlerinin Yürütülmesi, İnsan Kaynakları Süreçlerinin Planlanması, İş Faaliyetlerinin Yürütülmesi / Denetimi, İş Sürekliliğinin Sağlanması Faaliyetlerinin Yürütülmesi gibi amaçlarla işlenmek suretiyle ihtiyaç duyulan pozisyona uygunluğunuz değerlendirilecektir.Yukarıda belirtilen amaçlar ve KVKK’nın kişisel verilerin aktarılmasına ilişkin 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel aktarma şartları çerçevesinde iş başvuru formu verdiğiniz kişisel verileriniz; iş ilişkisinin konu olabileceği hususlarla ilgili olarak gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında işverenin bağlı olduğu ortaklıklara, grup şirketlere, kamu kurum ve kuruluşlarına ve ilgili üçüncü kişilere aktarılabilecektir.Kişisel verileriniz; iş ilişkisinin konu olabileceği hususlarla ilgili olarak gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında işverenin bağlı olduğu ortaklıklara, grup şirketlere, kamu kurum ve kuruluşlarına ve ilgili üçüncü kişilere aktarılabilecektir.Kişisel verilerinizi şirket çalışan adayı havuzuna dahil edilerek başvuru tarihinden kişisel veri işleme politikasında ilan edilen süre boyunca saklanacaktır. Başvuru formunda paylaşmış olduğunuz referans bilgileri sahiplerinin bilgisi ve izni ile paylaşıldığını ve kendileri ile iletişime geçilmesi konusunda açık rızanın tarafınızca alındığı, kabul edilmekte olup yasal sorumluluk tarafınıza aittir.

Detaylı Bilgi

Depo Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Depo Elemanı Depo Elemanı Maaşları Depo Elemanı Nasıl Olunur? Depo Elemanı Nedir? Depo Elemanı İş İlanları