Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İzmir(Gaziemir)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Job Type

Full-Time

Years of Experience

2 - 5 years of experience

Department

Purchasing 

Purchasing 

Application Count

239 application

Job Type

Full-Time

Years of Experience

2 - 5 years of experience

Application Count

239 application

Department

Purchasing 

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

We are looking for a new team member for our growing organisation.

PAGETEL, is a subsidiary of one of the biggest Worldwide Defense Company, located in IZMIR, specialized in the design,, manufacturing and integration of Military Shelters and telecommunication systems, is looking for Purchasing Specialist.

 The ideal candidate is a dynamic person, available to travel, able to work in a multinational environment, well-suited for team working and multi-disciplined experiences. The position is a direct report of Supply Chain Manager.

Salary and compensations will be adequate.

Job Description :

Purchasing of raw materials, consumables, equipment and services  targeting optimum quality, cost and delivery terms in line with company objectives and development plan,

Searching for alternative materials and suppliers,

Improving relations with approved vendors,

Organizing the shipment and related logistics activities,

Keeping purchasing records on ERP.

General Qualifications :

University degree

Fluent in Turkish and English

2-5 years of experience in similar position

NETSIS knowledge & usage

Excellent command of MS Office applications

Good organizing, planning and reporting abilities

Ability to negotiate with local and international suppliers

Good communication skills

Ability to manage multiple projects & priorities and high analytical thinking skills

Flexible and stress tolerant

 

Preferred Candidate

Bachelor’s(Graduate), Master’s(Graduate)
Completed
English(Reading : Advanced, Writing : Advanced, Speaking : Advanced)

Satın Alma Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satın Alma Uzmanı Satın Alma Uzmanı Maaşları Satın Alma Uzmanı Nasıl Olunur? Satın Alma Uzmanı Nedir? Satın Alma Uzmanı İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

Bu aydınlatma metni, veri sorumlusu sıfatıyla hareket eden Pagetel Sistem Mühendisliği San. Tic. Ltd. Şti tarafından kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı açıklama ve bilgilendirmede bulunmak amacıyla 6698 sayılı KVKK Kanununa uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kapsamda daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için web sitemizde yer alan tanıtıcı bilgiler ile kişisel veri saklama/imha politikasını ve VERBİS sisteminde yer alan kayıtları inceleyebilirsiniz.Veri Sorumlusu ile paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi Veri Sorumlusunun iş koşulları için gerekli olan eğitim, sağlık, nitelik ve becerilerin tespiti ve değerlendirilmesi ile Çalışan Adayı / Stajyer / Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Süreçlerinin Yürütülmesi, Çalışan Adaylarının Başvuru Süreçlerinin Yürütülmesi, İnsan Kaynakları Süreçlerinin Planlanması, İş Faaliyetlerinin Yürütülmesi / Denetimi, İş Sürekliliğinin Sağlanması Faaliyetlerinin Yürütülmesi gibi amaçlarla işlenmek suretiyle ihtiyaç duyulan pozisyona uygunluğunuz değerlendirilecektir.Yukarıda belirtilen amaçlar ve KVKK’nın kişisel verilerin aktarılmasına ilişkin 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel aktarma şartları çerçevesinde iş başvuru formu verdiğiniz kişisel verileriniz; iş ilişkisinin konu olabileceği hususlarla ilgili olarak gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında işverenin bağlı olduğu ortaklıklara, grup şirketlere, kamu kurum ve kuruluşlarına ve ilgili üçüncü kişilere aktarılabilecektir.Kişisel verileriniz; iş ilişkisinin konu olabileceği hususlarla ilgili olarak gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında işverenin bağlı olduğu ortaklıklara, grup şirketlere, kamu kurum ve kuruluşlarına ve ilgili üçüncü kişilere aktarılabilecektir.Kişisel verilerinizi şirket çalışan adayı havuzuna dahil edilerek başvuru tarihinden kişisel veri işleme politikasında ilan edilen süre boyunca saklanacaktır. Başvuru formunda paylaşmış olduğunuz referans bilgileri sahiplerinin bilgisi ve izni ile paylaşıldığını ve kendileri ile iletişime geçilmesi konusunda açık rızanın tarafınızca alındığı, kabul edilmekte olup yasal sorumluluk tarafınıza aittir.

Detaylı Bilgi

Satın Alma Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satın Alma Uzmanı Satın Alma Uzmanı Maaşları Satın Alma Uzmanı Nasıl Olunur? Satın Alma Uzmanı Nedir? Satın Alma Uzmanı İş İlanları