Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Kauçuk Bölümü Üretim Operatörü

Polteks Tekstil Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti.

İlan yayından kaldırılmıştır!
Bursa(Nilüfer)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

347 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Başvuru Sayısı

347 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Tekstil Makineleri üreten tesisimizde görevlendirmek üzere 'Kauçuk Bölümü Üretim Operatörü' aramaktayız.

GENEL NİTELİKLER

  • Tercihen Meslek lisesi mezunu
  • Tercihen plastik işleme, makina bölümü, kimya bölümü veya kauçuk bölümünden mezun
  • Tecrübeli, tecrübesiz
  • Sorumluluk sahibi, iş takibi yeteneği olan, el becerisi olan
  • Vardiyalı çalışabilecek
  • Özenli ve Dikkatli
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan
  • İletişim ve analitik düşünme becerileri gelişmiş
  • Takım çalışmasına yatkın


1994 yılında kurulmuş olan Polteks Tekstil Makineler firmamız Türkiye, Romanya ve Özbekistan olmak üzere 3 farklı ülkede faaliyet göstermektedir. 10000 m2 kapalı alana kurulmuş olan Bursa fabrikamızda 100'ü aşkın çalışanı ile her geçen gün kendini geliştirmeyi ve ekibini büyütmeyi hedeflemektedir.

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Lise(Öğrenci), Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun)

Kauçuk Pres Operatörü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kauçuk Pres Operatörü Kauçuk Pres Operatörü Maaşları Kauçuk Pres Operatörü Nasıl Olunur? Kauçuk Pres Operatörü Nedir? Kauçuk Pres Operatörü İş İlanları
Polteks Tekstil Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tekstil Makine ve Ekipmanları / Tekstil Makineleri ve Parçaları

Hakkımızda

Hakkımızda 1994 yılında Bursa Kayapa Sanayi Bölgesi’ nde 10.000 m2 kapalı alanda kurulan POLTEKS, üretim hayatına poliüretan ve kauçuk esaslı makine parçalarının üretimi ile başlamıştır. Daha sonra silindir konusunda uzmanlaşan POLTEKS birçok sektöre silindir üretimi yaparak bu konudaki tecrübesini ve bilgi birikimini artırmıştır. Zaman içerisinde makine parkurunu da geliştiren POLTEKS 1500 mm çap ve 8000 mm boy kapasitesi ile silindir üretimi konusunda sektörde kendine iyi bir yer edinmiştir. Daima ileriye dönük projelere imza atan POLTEKS tekstil makinalarında yaşanan gelişmeler doğrultusunda 2001 yılında Bursa’ da silindir esaslı tekstil makinaları üretimine başlamıştır. Kalender Makinası ile başlayan makine serüveninde ürün portföyüne daha sonra Pad Batch, Kaplama Hattı Kalenderi, Ezme Kalenderi, Sıkma Fuları, Jigger, Kauçuk Blanketli Kalender, Örgü Kumaş Kalenderi, Laboratuvar Kalenderi ve Özel Makinalar eklenmiştir. Firmamız şu anda yaklaşık 10.000 m2 kapalı alanda tekstil sektörü için Tekstil Makinaları, bir çok sektör için (tekstil, demir-çelik, alüminyum, kağıt, ağaç, ambalaj, plastik, deri) Silindir ve otomotiv sektörü için Süspansiyon Takozu üretimlerini yürütmektedir. Türkiye’ de 1994 yılında faaliyetlerine başlayan POLTEKS, 2001 yılında Avrupa pazarına hitap etmek için Romanya’ da faaliyet gösteren POLTEKS firmasını ve 2008 yılında Asya pazarına hitap etmek için Özbekistan’ da faaliyet gösteren SUPERROLL firmasını kurarak Dünya pazarından aldığı payı artırmayı başarmıştır.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

Şirketimiz İnsan kaynakları birimi tarafından değerlendirilmeye esas olmak üzere özgeçmiş bilgilerinizi göndermek üzeresiniz. Bu kapsamda gönderilen kişisel verileriniz yasal mevzuata uygun olarak şirketimiz tarafından veri sorumlusu sıfatı ile işlenmekte olup, yasal olarak aktarılması gereken resmi makamlara hukuki zorunluluklar nedeniyle ve ayrıca, şirketimiz tarafından uygun görülmesi halinde üçüncü parti firma destek hizmetleri kuruluşlarına aktarılabilmektedir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”)’nun 11. maddesi kapsamında; kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerinizin işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde ve/veya yurt dışında aktarıldığı 3. kişileri öğrenme, kişisel verilerinizin eksik ya da yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması ve yasal bir engel bulunmaması halinde KVKK’nın 7. Maddesi kapsamında kişisel verilerinizin silinmesi/yok edilmesi veya anonim hale getirilmesi için talepte bulunma, düzeltilmesi veya silinmesi/yok edilmesi/anonim hale getirilmesi hallerinde düzeltme veya silme/yok etme/anonim hale getirme işlemlerinin kişisel verilerinizin aktarıldığı 3. kişilere bildirilmesini isteme, kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde itiraz etme, kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarınız bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Servis, Prim, Yemekhane, Tam Gün Sağlık Hizmetleri, Giyim Yardımı, Erzak Yardımı.

Kauçuk Pres Operatörü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kauçuk Pres Operatörü Kauçuk Pres Operatörü Maaşları Kauçuk Pres Operatörü Nasıl Olunur? Kauçuk Pres Operatörü Nedir? Kauçuk Pres Operatörü İş İlanları