Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Bursa

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

76 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Başvuru Sayısı

76 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

BURSA ‘da OTOMOTİV, TEKSTİL, PLASTİK ve METAL Sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarımızdaki projelerimizde değerlendirmek üzere aşağıda belirtilen genel profile uyanÜRETİM PERSONELLERİ arıyoruz.

Deprem bölgesinden gelen başvurular önceliğimiz olacaktır.

İstenen Nitelikler

Vardiyalı çalışabilecek

Bay & Bayan

18-50 yaş aralığında

Sağlık problemi olmayan

Bursa'da ikamet eden 

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
İlk Öğretim(Mezun), Lise(Öğrenci), Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları
PROAKTEM KURUMSAL HİZMETLER

Hizmet / Mühendislik Hizmetleri 2+

Hakkımızda

BİZ KİMİZ Profesyonelliği ön planda tutan ‘’PROAKTEM Kurumsal Hizmetler’’ Üretim Destek, Temizlik, Danışmanlık ve Eğitim alanlarında kurumsal hizmetler sunmaktadır. Firmalara, kurumsal hizmetler sağlamak amacıyla kurulan firmamız, faaliyete başladığı tarihten bugüne kadar, hizmet alanını genişleterek müşterilerine değer yaratmak üzere çalışmalarını yürütmektedir. NEDEN PROAKTEM Firmamız siz değerli müşterilerimize hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu dünya standartlarında yenilikleri kullanarak daha rahat, huzurlu, sağlıklı yaşam ve çalışma ortamları sağlamayı amaç edinmiştir. Bu doğrultuda işveren olarak sizin üzerinizdeki kanuni ve hukuki sorumluluklarınızı paylaşarak firmanızın büyümesine katkıda bulunmak için yol arkadaşınız olmak hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda, Sizlerin ihtiyaç duyduğu üretim veya üretim sonrası süreçlerde en uygun ve nitelikli personeli size sağlamak için gerekli tüm işlemler tarafımızdan sağlanır. Dönemsel yada uzun dönem olarak personel ihtiyaçlarınızda esnek işgücü talepleriniz en kısa sürede karşılanır. Firmanızın personel seçimi ile ilgili olarak ilan masraflarınızın ortadan kalkması, ani üretim dalgalanmalarında işgücü maliyetinizin azalması, Firmanızın sadece ticari faaliyetlere yönelerek sektördeki rekabet gücünü arttırmasını sağlayacaktır. İşveren olarak tüm yasal kanuni ve hukuki sorumluluklardan kurtulabilir, yasal süreçler ve insan kaynakları ile ilgili tüm süreçleri PROAKTEM'e bırakabilirsiniz. MİSYONUMUZ PROAKTEM olarak; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini üst seviyede tutulmasını, kuruluşların kuruluş sebepleri olan gerçek faaliyetlerini yapabilmelerini sağlayarak etkin, güvenilir ve profesyonel hizmetler sunmaktır. VİZYONUMUZ Deneyimli kadrosu, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Üretim Destek Hizmetleri, Temizlik, Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri alanında kurumsal çözümler sunmaktır. KALİTE POLİTİKAMIZ Ø Müşterilerimizi iş ortağımız olarak kabul ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, Ø Faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Hijyen birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek en uygun hizmeti sunmak, Ø Ekip arkadaşlarımızı sürekli eğitimlerle geliştirerek yetkinliklerini arttırmak, Ø Çalıştığımız tedarikçilerimizde kalite bilincini yükseltmek, Ø Sektörlerdeki teknolojik gelişmeleri takip ederek, bu teknolojilerin firmalarımızda kullanımını sağlamak, Ø Yasal vergi ve mevzuat şartlarına uygun olarak işletme faaliyetlerimizi sürdürmektir.

Şirket Sayfasına Git

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları