Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Plastik Enjeksiyon Ustası

Senur Elektrik Motorları

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Avcılar)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İSTANBUL Avcılar, “arnica” Küçük Ev Aletleri alanında faaliyet gösteren  firmamıza  Plastik Enjeksiyon Ustası aranmaktadır.
 
 

 • Plastik Enjeksiyon bölümünde vardiyalı çalışabilecek,
 • Endüstri Meslek Lisesi , Teknik Liseler ve Meslek Yüksek Okulu Teknik Bilimleri Bölümlerinden mezun,
 • Kendini  geliştirmeye açık , sorumluluk alabilecek.
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.İŞ TANIMI

 • Enjeksiyon Makinalarına Kalıp bağlayacak ve makinaların düzenli çalışmasını sağlayacak,
 • Vardiyasındaki  temizlik ve düzeni  sağlayacak,
 • Üretim planlama tarafından verilen programa göre iş akışını sağlayacak,
 • Proses iyileştirme çalışmalarında bulunacak,
 • Enjeksiyon  makinelerin  en verimli şekilde çalışmasını sağlayacak, çalışma performansı, fire oranlarını takip edecek ve sonuçlarından  sorumlu olacak.

 
Tercih Sebepleridir;
 

 • Enjeksiyon makineleri  ve kalıpları hakkında tecrübeli,
 • Kalıp bağlayıp makineleri devreye alma konusunda bilgili,
 • Hidrolik , pnomatik ve elektrik  bilgisi olan.
 • Avcılar, Esenyurt, Kıraç  bölgelesin de ikamet eden.

Aday Kriterleri

Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)

Plastik Enjeksiyon Ustası pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Plastik Enjeksiyon Ustası Plastik Enjeksiyon Ustası Maaşları Plastik Enjeksiyon Ustası Nasıl Olunur? Plastik Enjeksiyon Ustası Nedir? Plastik Enjeksiyon Ustası İş İlanları
Hakkımızda

SENUR ELEKTRİK MOTORLARI SAN. ve TİC. A.Ş. SENUR 1962 yılında çeşitli makine parçaları üreten şahıs şirketi olarak kurulmuştur. 1970'li yıllarda Türkiye'de ilk kez SENUR markası ile vantilatör üretmiştir. Yine aynı yıllarda meyve suyu ve ayran soğutucuları tasarlanıp üretilmiştir. 1975 yılında ilk elektrik motoru, 1981'de de ilk üniversal elektrik motoru tasarlanarak üretilmiştir. 1982 yılında kuruluş yeniden yapılandırılarak Anonim Şirket statüsüne döndürülmüş ve bugünkü adını almıştır. 1987 yılında kuruluşumuz Avcılar tesislerine taşınmıştır. Yeni tesisler o yıllarda 6600 m2 kapalı alandan ibaret olup yılda 200.000 adet motor üretimi gerçekleştirilmiştir. 1980 yılında kuruluş stratejisi değiştirilerek temel elektrik motoru üretiminin yanında bu motorları kullanacak Küçük Ev Aletleri üretimine geçilmesi kararlaştırılmıştır. Tesisler yaklaşık 30.000 m2 kapalı alana çıkarılarak yeni teknolojiler kazandırılmış ve motoru ile birlikte küçük ev aletleri üretimine başlanmıştır. Önce Arzum markası olarak narenciye sıkacağı sonra katı meyve sıkacağı ve mikser üretilmiş, sonrasında da çok fonksiyonlu mutfak robotu üretimi gerçekleştirilmiştir. 1992 yılında efsanevi Prokit 444 mutfak robotu tüketicilerin kullanımına sunulmuş ve büyük beğeni kazanmıştır. 1993-1994 yıllarında yeni nesil mutfak robotları tasarlanıp üretilmiş, Amerika ve Almanya fuarlarında dünyaya tanıtılmışlardır. Hemen arkasından ilk ihracat bağlantıları (Avustralya, İsrail, İsviçre, Güney Afrika, Rusya) yapılmıştır. 1996 yılında çok önceleri tasarım çalışmalarına başlanan Elektrik Süpürgesi üretimine başlanılmış ve Islak, Kuru ve Şampuanlı (halı yıkamalı) elektrik süpürgesi ilk kez üretilmiştir. 1997 yılında güçlü ve estetik yeni tip mutfak robotları tasarlanmış ve üretime sokulmuştur. Mutfak robotu ve süpürge üretiminde deneyim kazanan ve dünya standartlarına ulaşan kuruluş kendi markası arnica'yı yaratarak Lübnan, Bulgaristan, İspanya, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Slovenya, Macaristan, Yunanistan, Litvanya gibi ülkelere bu marka ile ihracata başlamıştır. 1998 yılında yüksek performanslı, sapı katlanabilir, çok amaçlı kullanımlı kuru tip elektrik süpürgesi, 2000 yılında ise yine yüksek performanslı silindirik ıslak - kuru bir elektrik süpürgesi ürün yelpazesine katılmıştır. Ürün gamının genişlemesi ile ihracat yapılan ülkelere İngiltere, Almanya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Fransa, Brezilya, İsveç gibi ülkeler ilave olmuştur. Tüm bu gelişmelerin sonucu yaklaşık 700.000 adet mutfak robotu ile 300.000 adet elektrik süpürgesi üretimine ve bunlarda kullanılan Üniversal Elektrik Motorları üretimine erişilmiştir. Halen çok daha değişik işlevi olan mutfak robotu ve elektrik süpürgesi tasarımları sürmekte olup prototip üretimler gerçekleşmiştir. Önümüzdeki yıllarda bu yeni kavramları içeren üniteler piyasaya sürülecektir.

Şirket Sayfasına Git

Plastik Enjeksiyon Ustası pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Plastik Enjeksiyon Ustası Plastik Enjeksiyon Ustası Maaşları Plastik Enjeksiyon Ustası Nasıl Olunur? Plastik Enjeksiyon Ustası Nedir? Plastik Enjeksiyon Ustası İş İlanları