Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Üretim Mühendisi / Tuzla

Serdar Plastik

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)(Tuzla)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

605 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

605 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Serdar Plastik olarak; Tuzla, Balıkesir, Dilovası ve Hatay’da bulunan dört fabrikamızla faaliyet göstermekte, madeni yağ, temizlik, kozmetik, gıda ve tarım ürünlerine yönelik ambalaj üretiminde geniş ürün yelpazemizle yurt içi ve yurt dışı her biri kendi pazarının lideri konumunda olan müşterilerimiz için plastik şişirme ambalajları üretmekteyiz.

Büyüyen organizasyonumuzda, İstanbul, Tuzla’da bulunan fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Üretim Mühendisi aramaktayız.

İş Tanımı

 • Üretim hattındaki tüm makinaların arızalarının takip edilmesi ve ilgili bölümle arızanın giderilmesi için sürecin takip edilmesi
 • Verimlilik, kapasite, zaman kayıpları vb. operasyonal göstergeleri takip edip raporlamak
 • Proses zaman etütlerini yapmak, verimlilik çalışmaları ve iyileştirmeleri yapmak
 • Yeni ürün devreye alma sürecinde aktif rol almak
 • Müşteri şikayetlerini analiz etmek ve problem çözme teknikleri kullanarak tekrarını önlemek
 • Alınan tedbirler ve yapılan iyileştirmeleri takip ederek ürün kalitesinin iyileştirilmesini sağlamak
 • İş güvenliği iyileştirme çalışmaları yapmak

 Nitelikler;

 • Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen Endüstri, Makine veya Metalürji Mühendisi
 • Üretim yapan firmalarda doğrudan en az 2 yıl saha tecrübesi, tercihen plastik enjeksiyon sektöründe sektörü deneyimli
 • MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen
 • ERP sistemleri konusunda bilgisi olan
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
 • Pendik, Tuzla, Kartal lokasyonlarında ikamet eden veya ikamet edebilecek olan

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Üretim Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Mühendisi Üretim Mühendisi Maaşları Üretim Mühendisi Nasıl Olunur? Üretim Mühendisi Nedir? Üretim Mühendisi İş İlanları
Hakkımızda

Serdar Plastik ve Ambalaj San. A.Ş.Serdar Plastik ve Ambalaj A.Ş. 1985 yılında ilk olarak İstanbul Kartal’da bulunan fabrikasından yarı otomatik makinelerle şişirme, polietilen ambalaj üretimine başlamıştır.“Türkiye'den sonra Balkanlar, Avrupa ve Orta Doğuda da, Ambalaj sektöründe en kaliteli ürün ve hizmet ile müşteri memnuniyetini bir araya getirerek sektörde lider bir kurum olmak” vizyonu ile yola çıkan Serdar Plastik, Türkiye`nin en büyük madeni yağ üreticilerinin ambalajlarını üretmeye ve bunun yanı sıra Coex ürünlerde ihracata başladı.1998 yılında halen hizmet vermeye devam ettiği İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi bölgesindeki 6500 metrekare kapalı alana sahip kendi fabrika binasına taşındı. Bu bina ve binanın alt yapısı tamamen bir "plastik şişirme" fabrikası için özel inşa edildi. Polietilen ve Coex şişelere ek olarak polipropilen şişe üretimine de başladı. Madeni yağ müşterilerinin yanı sıra deterjan pazarının lider firmaları için de üretim yapmaya başladı.Ar-Ge ve Kalite Alanında yapmış olduğu yatırımlarla enerji verimliği üzerine çalışmalar yaparak çevreye saygı çalışmalarına devam etmektedir. TS EN ISO 9001: 2008, ISO 22000 vs gibi birçok kalite belgesine sahiptir.Mutlu Çalışanlar = Mutlu Müşteriler anlayışını benimseyen kurum çalışan memnuniyetini üst seviyeye çıkarmak için çeşitli çalışmalara devam etmektedir.  

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

İş başvurularında değerlendirilmek üzere Kariyer.net sitesine yüklemiş olduğum kimlik, iletişim, mesleki deneyim, özlük ve diğer bilgilerimi içeren kişisel verilerim ile, yine kariyer. Net üzerinden e-mülakatlar/özel sorular kapsamında şirketinize ilettiğim kişisel verilerimin Çalışan Adayı Başvuru Süreçlerinin Yürütülmesi, iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenmesine ve talep edilmesi halinde yetkili kurum ve kuruluşlara aktarılmasına hür irademle muvafakat ediyorum.Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına dair işbu muvafakati vermeden önce veri sorumlusu Serdar Plastik ve Ambalaj Sanayi A.Ş. tarafından tarafıma 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında bilgilendirme yapıldığını beyan ederim.

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Servis, Prim, Yemekhane.

Üretim Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Mühendisi Üretim Mühendisi Maaşları Üretim Mühendisi Nasıl Olunur? Üretim Mühendisi Nedir? Üretim Mühendisi İş İlanları