Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Sigorta Satış Danışmanı (İzmir)

Sigortaladım.com

İzmir(Gaziemir)

İş Yerinde

İş Yerinde

7 gün önce yayınlandı

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

2 - 4 yıl arası

Departman

Sigorta

Sigorta

Başvuru Sayısı

335 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

2 - 4 yıl arası

Başvuru Sayısı

335 başvuru

Departman

Sigorta

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Tercihen MYO ve üniversitelerin sigortacılık bölümlerinden mezun
 • Dört yıllık yükseköğretim kurumlarından mezun olan kişilerden 1 yıl 6 ay, iki yıllık yüksekokulların ilgili (Sigorta, Risk, Aktüerya ve Bankacılık ve Sigorta) bölümlerinden mezun kişilerden ise iki yıl deneyim aranmaktadır. Dört yıllık yükseköğretim kurumlarının sigortacılıkla ilgili bölümlerinden mezun kişilerden deneyim aranmamaktadır
 • Sigorta satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli
 • Sigortacılık teknik belgesine (SEGEM) sahip
 • Sigorta şirketlerinin elementer ürünlerine ve acente programlarına hakim
 • İletişimi kuvvetli, yoğun iş temposunda çalışabilecek
 • Müşteri ve çözüm odaklı
 • Yeniliklere açık ve sektör gelişmelerini takip eden
 • MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen

İŞ TANIMI

 • Yenileme müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını karşılamak ve yenileme süreç yönetimini gerçekleştirmek
 • Müşterilerin diğer sigorta ihtiyaçlarını tespit ederek çapraz sigorta satışı yapmak
 • Genel Merkez ile koordine olarak gerekli raporlamaları hazırlamak

Aday Kriterleri

Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Yapıldı

Sigorta Satış Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Sigorta Satış Uzmanı İş İlanları
Sigortaladım.com

Otomotiv / Sigortacılık

Hakkımızda

sigortaladım.com olarak müşterilerimizin ihtiyacına en uygun sigorta teklifini online ve çağrı merkezi kanalları üzerinden, karşılaştırmalı olarak sunan ve seçtiği ürünü hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde satın almasını sağlayan bir platformuz. Başta trafik, kasko ve sağlık sigortası branşlarında olmak üzere müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürünleri sunarken, her zaman doğru bilgiyi sağlama misyonuyla şeffaf ve tarafsızlık ilkesiyle hizmet veriyoruz. 2016 yılında temelleri atılan şirketimizle, bugün sektörün öncü sigorta kuruluşlarını ve önemli markalarını bir araya getirerek «sigortaladım.com», markası altında kurumsal ve bireysel müşterilerimize her gün daha iyi hizmet verebilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirketimizin güçlü ortaklık yapısında, uluslararası alanda test, denetim, belgelendirme ve eğitim hizmetleri veren Almanya merkezli TÜV SÜD, 300’ün üzerinde şirketi ve 20 bini aşkın çalışanı ile 7 sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden DOĞUŞ GRUBU ve Londra merkezli, dünyanın en büyük fon şirketlerinden biri ve bir sermaye kuruluşu olan BRIDGEPOINT bulunmaktadır. Sektör için doğru bilgi kaynağı olma misyonuyla, şeffaf ve tarafsız bir şekilde, kullandığımız en son teknolojik altyapı ve sektördeki deneyimimiz sayesinde müşterilerimize anlaşmalı olduğumuz 22 sigorta şirketinin çözüm ve tekliflerini, karşılaştırmalı olarak sağlıyoruz. Her türlü sorunuz ve yorumunuz için müşteri merkezi uzmanlarımıza, 444 9 832 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz. Hasar olması durumunda ise 7/24 aynı numaradan destek alabilirsiniz. Saygılarımızla sigortaladim.com bir TDB Sigorta ve Reasürans Brokerlıği markasıdır.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Prim.

Sigorta Satış Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Sigorta Satış Uzmanı İş İlanları