Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)(Sancaktepe)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Departman

Operasyon

Operasyon

Başvuru Sayısı

742 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Başvuru Sayısı

742 başvuru

Departman

Operasyon

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1966 yılında Fransa’nın Marsilya şehrinde Pierre Bellon tarafından kurulan SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ olarak ülkemizde de 1992 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz.

Türkiye’nin en seçkin şirketlerine ve değerli kamu kuruluşlarına yemek, temizlik, teknik hizmetler, bina yönetimi, çamaşırhane, resepsiyon, santral ve enerji yönetimi gibi pek çok alanda hizmet sağlamaktayız. Şirketimizin global vizyonunun bir parçası olarak, ülkemizdeki operasyonlarımızda tedarik zinciri ve istihdamın tamamını yerel kaynak kullanarak gerçekleştirmekteyiz. 420.000 çalışanı ile 80 ülkede dünyanın en büyük 18. işvereni olarak hizmet veren Entegre Hizmet Yönetiminde dünya ve Türkiye lideri  SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ olarak Sancaktepe'deki projemizde görevlendirilmek üzere ’Yönetici Asistanı'takım arkadaşı aramaktayız.

ARANAN NİTELİKLER

 • Bu alanda en az 5 yıl tecrübesi olması,
 • Organizasyon, koordinasyon, planlama ve iş takibi becerisi yüksek
 • Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek,
 • İş takibi ve analiz becerileri yüksek,
 • İnsan ilişkilerinde ve zaman yönetiminde başarılı,
 • Raporlama ve sunum hazırlama becerilerine sahip,
 • MS Office Programlarını (özellikle PowerPoint) etkin bir şekilde kullanabilen,
 • İleri seviyede İngilizce dil becerilerine sahip,
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
 • Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden,


TEMEL SORUMLULUKLAR 

 • Yöneticisine idari destek sağlamak ve ofis işleyişini organize etmekle sorumlu olmak.
 • Yöneticisi için düzenli günlük iş akışını, seyahatleri ve randevularını düzenlemek ve takip etmek.
 • İdari işlerle ilgili tedarikçi ilişkileri ve anlaşmaları düzenlemek, takibini sağlamak (örneğin, çalışanlara şirket araçları, öğle yemeği kartları ve BT ekipmanı, mutfak malzemeleri, ofis malzemeleri gibi günlük ihtiyaçlar, bina yönetimi ve nakliye şirketleri ile ilişkiler vb.).
 • Merkez ofis dışındaki ofislerde tüm ihtiyaçların, sözleşmelerin ve günlük giderlerin takibi ve yönetimini yapmak.
 • Eğitimler veya şirket içi organizasyonlar gibi Türkiye merkezli organizasyonların desteklenmesi, koordinasyonunu sağlamak.
  Aday Kriterleri

  En az 5 yıl tecrübeli
  Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
  İngilizce(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)

  Yönetici Asistanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

  Yönetici Asistanı Yönetici Asistanı Maaşları Yönetici Asistanı Nasıl Olunur? Yönetici Asistanı Nedir? Yönetici Asistanı İş İlanları
  Hakkımızda

   Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi A.Ş.1966 yılında Fransa’nın Marsilya şehrinde Pierre Bellon tarafından kurulan Sodexo, günümüzde Yaşam Kalitesi Hizmetleri’nde dünya lideridir. 40 yıldan fazla süredir, dünya çapında 80 ülkede, 420.000 çalışanımızla, hizmetlerimizi benzersiz bir uzmanlıkla sunmaya devam ediyoruz.Profesyonel kadrolarımız ve beklentilerin ötesine geçen yenilikçi hizmet anlayışımız ile 100’den fazla uzmanlık alanında yaşam kalitesini artırmak için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sodexo olarak, hizmet sunduğumuz tüm bireylerin yaşam kalitesini artırmak amacı ile Yerinde Hizmet Yönetimi, Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri ve Kişiye ve Evlere Özel Hizmetler geliştiriyor, yönetiyor ve sunuyoruz.Her gün 75 milyondan fazla kişiye hizmet sunmanın tecrübesiyle Yaşam Kalitesi hizmetlerimizi geliştiriyor, sağlıklı ve iyi yaşama katkı sağlıyor, çalışanların iş-yaşam dengesinin kurulması ve kurumların verimliliğinin artması için çalışıyoruz.Sodexo Türkiye İnsan Kaynaklarını Facebook Sayfamızdan takip edebilirsiniz! 

  Şirket Sayfasına Git
  Yan Haklar

  Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Yemekhane.

  Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi A.Ş. İş İlanları

  Yönetici Asistanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

  Yönetici Asistanı Yönetici Asistanı Maaşları Yönetici Asistanı Nasıl Olunur? Yönetici Asistanı Nedir? Yönetici Asistanı İş İlanları