Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Avcılar, Bahçelievler, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

343 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Başvuru Sayısı

343 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Beylikdüzü’nde Askı üretimi yapan firmamızın, üretiminde çalıştırılmak üzere;

 • 2 veya 3 vardiyalı çalışabilecek,
 • El becerisi olan,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Tercihen daha önce üretim deneyimi olan,
 • Plastik enjeksiyonda VASIFLI/VASIFSIZ  adaylar aranmaktadır.


İŞ TANIMI

 • Enjeksiyon makinasından gelen askıların çapak kontrolünün yapılması, kanca çakma işlemlerinin yapılması görevlerinde yer alacak.


İMKANLAR

 • 1.000? Yakacak Yardımı
 • 900? Erzak Yardımı
 • Dolgun Ücret
 • Servis
 • Kahvaltı
 • Yemek

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
İlk Öğretim(Mezun), Lise(Mezun)

Üretim Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Elemanı Üretim Elemanı Maaşları Üretim Elemanı Nasıl Olunur? Üretim Elemanı Nedir? Üretim Elemanı İş İlanları
Hakkımızda

Merkezi İstanbul’da bulunan Tam Hangers, 1972 yılında kurulmuştur. Beylikdüzü - Gürpınar lokasyonunda 40.000 m2 kapalı alana kurulu fabrikasında elbise askıları üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.Tam Hangers ayrıca Türkiye dışında Almanya ve Polonya’ da satış ofisleri ve üretim tesislerine sahiptir.500’ü aşkın çalışanı ile Avrupa’ nın alanındaki en büyük askı üreticisi konumundadır. Tam Hangers her zaman en iyinin peşinden koşan, bir adım önde olma vizyonuna bağlı bir kurumdur. Aynı zamanda çalışanlarına ve topluma değer katarken, profesyonel yönetimi ile de örnek gösterilmektedir. Tam Hangers gibi kendini daima yenileyen ve geliştiren bir yapıda çalışmak şüphesiz önemli bir ayrıcalıktır. Siz de bizimle birlikte gelişmek ve başarıdan başarıya koşmak isterseniz; aramıza hoş geldiniz.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

TAM HANGERS TK ASKI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. olarak, Veri Sorumlusu sıfatıyla, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz, işleme amacı ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olacak şekilde işlenecektir.Buna göre, adaylığınız adaylar bağlamında, yetkinliklerinizle doğrudan ilgili olmayan herhangi bir kişisel bilgiden, özellikle de ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayat, v.b. yetkinlikleriniz ile doğrudan ilgili olmayan herhangi bir kişisel veriyi belirtmekten kaçınmanızı önemle tavsiye ederiz.4857 sayılı İş Kanunu, 6098 sayılı Borçlar Kanunu m.419, Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki 6698 sayılı Kanun ve ilgili mevzuata göre Şirketimizin işe alım sürecinde kişilik envanteri testleri ve bilgi testleri uygulanabilmektedir. Belirtilen testlerin sonuçları talebiniz üzerine sizinle paylaşılacak ve sadece işe alınmanız durumunda özlük dosyanızda saklı tutulacaktır.Kişisel verilerinizi her zaman en güvenli şekilde ve yalnızca işlemin amacına ulaşmak için gerekli olan zaman süresince tutmayı hedefliyoruz. Bu bakış açısıyla, verilerinizin değiştirilmesini veya kaybını veya yetkisiz erişimlerini mümkün olduğunca önlemek için gerekli fiziksel, teknik ve organizasyonel önlemleri alıyoruz. Bu bağlamda, sadece Şirketimiz içinde konu ile yetkili kişiler işe alım amacıyla bağlantılı olmak kaydıyla bilgilerinize erişebilecektir.Şirketimize verdiğiniz kişisel bilgilerinize erişim, bunları düzeltme ve silme taleplerinizi; Şirketimizin Kavaklı Mah. Deniz Aktaş Cad. No:32 Beylikdüzü/İstanbul adresine kimliğinizi tespit edici belgeler ile bizzat elden iletmeniz, noter kanalıyla göndermeniz veya Şirketimizin tamplastik@hs01.kep.tr KEP adresine kayıtlı eposta ile göndermeniz yeterli olacaktır.Söz konusu başvuru formunu doldurmakla aday, formda belirttiği bilgilerin doğruluğunu teyit eder ve adaylık başvurusu yaptığında, yukarıda yer alan aydınlatma metnini okuduğunu ve anladığını, içeriğine ilişkin olarak onay verdiğini kabul eder.

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Servis, Prim, Yemekhane.

Üretim Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Elemanı Üretim Elemanı Maaşları Üretim Elemanı Nasıl Olunur? Üretim Elemanı Nedir? Üretim Elemanı İş İlanları