Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İstanbul(Asya)(Kadıköy)

İş Yerinde

İş Yerinde

2 gün önce güncellendi

Job Type

Full-Time

Years of Experience

4 - 10 years of experience

Department

Human Resources

Human Resources

Application Count

186 application

Job Type

Full-Time

Years of Experience

4 - 10 years of experience

Application Count

186 application

Department

Human Resources

Kariyer Image

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

We are looking for an HR Business Partner for our growing organization who will be a part of our HR Leadership Team and help us to shape the future of TATKO!


Main Responsibilities


 • Contribute HR Strategy and Roadmap by being a part of HR Leadership Team,
 • Partner respective organizations with all HR related matters on a strategic level,
 • Lead, design and create HR Center of Excellence projects and initiatives including Competency Model, Performance Management System, Feedback Landscape, Learning & Development Concept,
 • Act as a key change agent by driving cultural and digital transformation of the company,
 • Coach and guide key business stakeholders, including executive team.


Qualifications


 • Significant HR experience gained at a business partner / HR generalist level,
 • Involvement with talent management processes & familiarity with project management methodologies,
 • Eager to learn & grow and a firm believer of continuous self-development,
 • Team player with effective communication skills,
 • Ability and desire to coach and develop others,
 • Excellent command of English.

Preferred Candidate

Bachelor’s(Graduate)

İnsan Kaynakları İş Ortağı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

İnsan Kaynakları İş Ortağı İnsan Kaynakları İş Ortağı Maaşları İnsan Kaynakları İş Ortağı Nasıl Olunur? İnsan Kaynakları İş Ortağı Nedir? İnsan Kaynakları İş Ortağı İş İlanları
Hakkımızda

Tatko olarak 96. yılımızı kutluyoruz. Geride bıraktığımız ve bir asra yaklaşan lastik yolculuğumuzda önceliğimiz tüm paydaşlarımıza değer katmak ve sektöre yön veren çözümler oluşturarak iz bırakmak oldu. 600’e yaklaşan çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızla birlikte sürdürülebilir çözümler üreterek küresel lastik pazarına ilham ve inovasyonla değer katıyoruz. Binek, ticari ve yoldışı lastiklerinden oluşan geniş ürün gamımız ile dağıtım kanalı yönetimimizde LastikPark, HerLastik, LastikVS, LastikUstam ve Point-S markalı tabelalarımız ile Türkiye’de 81 ilde 700’den fazla noktayla en geniş bağımsız çok markalı perakende lastik zinciriyiz. Filo yönetimi çözümlerimizde ticari lastikler ve yol dışı lastikler için geliştirdiğimiz geniş servis ağı hizmetimiz, 7/24 müşteri hizmetleri operasyonumuz, kilometre kontratlı yerinde hizmet politikamız, yenileme tesislerimizde yürüttüğümüz kaplama operasyonumuz ile tüm Türkiye’de 30 yıldan fazla bir süredir kesintisiz hizmet sağlıyoruz. Bir asra yaklaşan lastik yolculuğumuz ile çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza değer katmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

TATKO 1927 “ÇALIŞAN ADAYI” KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİ   a) Veri Sorumlusu ve İrtibat Kişisi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“6698 sayılı Kanun”) uyarınca, kimlik bilgileri,  fotoğraf bilgisi, eğitim bilgileri, mesleki deneyim bilgileri, ehliyet bilgileri, sertifika bilgileri, iletişim bilgileri, askerlik durum bilgisi, özgeçmiş bilgileri, adli sicil bilgisi, sağlık bilgileri, referans bilgisi, aile yakını bilgisi şeklinde kişisel verileriniz; veri sorumlusu olarak Tatko Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş (“TATKO”) tarafından, özet olarak işbu metinde belirtildiği kapsamda işlenebilecektir. b) Kişisel Verilerin Hangi Amaçla İşleneceği Toplanan kişisel verileriniz, kişisel verilerinizi bizlere açıklamanıza konu olan; personel temin süreçlerinin yürütülmesi, insan kaynakları süreçlerinin planlanması ve icrası, mevzuattan kaynaklı yükümlülüklerin yerine getirilmesi amaçlarıyla; 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları dahilinde işlenebilecektir; c) İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği Toplanan kişisel verileriniz; yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi doğrultusunda ve bu amaçların yerine getirilmesi ile sınırlı olarak; referans olarak belirttiğiniz kişilere, iştiraklerimize, iş ortaklarımıza kanunen yetkili kamu kurumlarına 6698 sayılı Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde aktarılabilecektir. ç) Kişisel Veri Toplamanın Yöntemi ve Hukuki Sebebi Kişisel verileriniz Şirket tarafından farklı kanallar ve farklı hukuki sebeplere dayanarak fiziki ve/veya elektronik ortamlarda toplanmakta ve muhafaza edilmektedir. Kişisel verileriniz, iş ilişkisinin kurulması amacıyla size hak ve menfaatler sağlanması, şirket içi faaliyetlerin sürdürülmesi ve geliştirilmesi ve mevzuattan doğan yükümlülüklerin yerine getirilmesi gibi hukuki sebeplere dayanılarak toplanmakta ve işlenmektedir. d) İlgili Kişi Olarak 6698 sayılı Kanun’un 11. maddesinde Sayılan Haklarınız İlgili kişi olarak, 6698 Sayılı Kanun 11. Maddede yer alan haklarınıza ilişkin taleplerinizi www.tatko1927.com web adresinde yer alan Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Başvuru Formu’nda yer alan usul ve esaslar doğrultusunda, ilgili formu doldurarak; sertas@hs01.com.tr KEP adresine, kvkk@tatko1927.com e-mail adresine; mobil imzalı yahut e-imzalı olarak ileteceğiniz ileti ile yahut ilgili form ile Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sokak Talia Plaza No:14 Kat:5 Kavacık-İSTANBUL adresine şahsen yapacağınız ıslak imzalı yazılı başvuru veya noter kanalı ile taleplerinize ilişkin başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız başvuruyu TATKO, talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi hâlinde, TATKO tarafından Kişisel Verileri Koruma Kurulunca belirlenen tarifedeki ücret alınacaktır.  

Detaylı Bilgi

İnsan Kaynakları İş Ortağı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

İnsan Kaynakları İş Ortağı İnsan Kaynakları İş Ortağı Maaşları İnsan Kaynakları İş Ortağı Nasıl Olunur? İnsan Kaynakları İş Ortağı Nedir? İnsan Kaynakları İş Ortağı İş İlanları