Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Bnp Paribas Leasing - Sigorta Ekip Lideri

TEB - Türk Ekonomi Bankası

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Departman

Sigorta

Sigorta

Başvuru Sayısı

228 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Başvuru Sayısı

228 başvuru

Departman

Sigorta

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Leasing sektörünün öncü firmalarından olan yabancı ortaklı şirketimiz için Sigorta Ekip Lideri olarak aramıza katılacak bir takım arkadaşı arıyoruz. Bu rol Operasyon Direktörü'ne bağlı olarak çalışacaktır.


Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun
 • En az 5 yıllık sigortacılık alanında deneyim sahibi
 • Sigorta mevzuatı ve sektöre hakim
 • Segem sertifikasına sahip
 • Araştırmacı yaklaşımı benimsemiş
 • Stratejik ve analitik düşünmeye yatkın
 • Ekip yönetimi için istekli, tercihen daha önce ekip yönetmiş
 • İletişim yönü kuvvetli
 • Etkin planlama ve zaman yönetimi becerisine sahip
 • En az Intermediate düzeyinde İngilizce bilgisi


İş Tanımı

 • Şirketimizin sigorta süreçlerinin yürürlükteki kanunlara, mevzuata ve şirket stratejisi ile prosedürlere uygun olarak gerçekleştirmesini sağlamak
 • Leasing sektörüne ait sigorta süreçlerinde stratejik ve etkin planlama ile verimli çalışma modelleri oluşturmak
 • İç ve müşterilere kaliteli hizmet verilmesinde rol almak
 • Görev alanı ile ilgili uygulamalara ait değişimleri ve yeni gelişmeleri takip etmek
 • Ekip ilişkilerini yöneterek koordinasyonu sağlamak
 • Sigorta acentelik ve işbirliği anlaşmalarının yapılmasını sağlayarak performanslarını takip etmek ve raporlamak
 • Kurum içi ve dışı süreçlerde yaşanan aksaklık ve problemlere çözüm üretilmesini sağlamak

Aday Kriterleri

En az 5 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun)
İngilizce(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi)

Sigorta Birim Yöneticisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Sigorta Birim Yöneticisi İş İlanları
TEB - Türk Ekonomi Bankası

Leasing / Finansal Kiralama

Hakkımızda

Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.TEB’in günümüzde %55 oranındaki hissedarı TEB Holding A.Ş., 10 Şubat 2005 tarihinde yine bugün varlık yönetiminde dünyanın 7., Euro bölgesinin 1. bankası olan ve 74 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’ın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas, halen faaliyet gösteren; TEB Yatırım, BNP Paribas Leasing, TEB Faktoring, TEB Portföy Yönetimi ve TEB Kosova’da pay sahibi olmuştur.BNP Paribas, mevcut uluslararası erişim ağı ile Avrupa’nın lider bir bankasıdır. BNP Paribas, Perakende Bankacılığın yanında Varlık Yönetimi, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı ve Uluslararası Perakende Bankacılık alanlarında da önemli bir rol oynamaktadır. TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’ın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır. BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak TEB, BNP Paribas’ın 60 ülkede ve 100’den fazla noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’ın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımıştır.

Şirket Sayfasına Git

Sigorta Birim Yöneticisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Sigorta Birim Yöneticisi İş İlanları