Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Genel Başvuru (Engelli Personel)

TFI Tab Gıda Yatırımları A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Beşiktaş)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Departman

Personel

Personel

Başvuru Sayısı

278 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Başvuru Sayısı

278 başvuru

Departman

Personel

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

TFI TAB GIDA YATIRIMLARI 

TFI TAB Gıda Yatırımları, bünyesinde 2.800'den fazla restoran ve 55.000'den fazla çalışanıyla Türkiye ve Çin'de lider bir Hızlı Servis Restoran (QSR) işletmecisidir. 

28 yıllık deneyimi, TFI'nın faaliyet standartlarını belirlemesini ve faaliyet gösterdiği pazarlardaki tüketici trendlerini şekillendirmesini sağlamaktadır. 

TFI, operasyonel ve pazarlama uzmanlığı sayesinde Türkiye ve Çin'de iki farklı QSR iş modelini başarıyla uyguluyor. TFI'nin çok uluslu QSR platformu üç ticari operasyonda gruplandırılabilir: 

1. QSR Turkey: TAB Gıda, Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektörüne, aralarında Burger King®, Sbarro®, Popeyes®, Arby’s®, Usta Dönerci®, Usta Pideci® ve Subway®’in de bulunduğu 1400’e yakın hızlı servis restoranıyla 28 yıldır liderlik ediyor.

2. QSR China: Çin’de Burger King Holdings Ltd. (BK Çin) adı altında faaliyet gösteriyor. TFI TAB Gıda Yatırımları, büyüme stratejisinin çok önemli bir parçası olarak 2012’de Çin’e yatırım yapmaya başladı. BK Çin, 2012'den beri 200 şehirde, 1.400 restorana ulaştı.

3. Ekosistem Şirketleri: TFI'nin başarısında kilit rol oynayan bu TFI şirketleri, Türkiye'deki QSR operasyonlarına mal ve hizmet sağlıyor: Fasdat Gıda: Lider bir satın alma, depolama ve lojistik hizmetleri şirketi fabrikası AtaKey: Türkiye'nin en büyük patates kızartması üretim tesislerinden biri Ekur Et: Yüksek teknolojili bir et işleme tesisi Reklam Üssü: Tam hizmet iletişim ve pazarlama ajansı fiyuu: Deneyim odaklı bir dijital dağıtım platformu 

 

Aranan Nitelikler: 

Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosunda değerlendirilebilecek,

Engellilik derecesi %40 ve üzeri olup, engelli raporunu sunabilecek,

Tercihen üniversite mezunu,

Tercihen bilgisayar kullanımına hakim,

İlgili departmanın iş süreçlerine destek verebilecek,

Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi,

İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli,


İş Tanımı: 

İlanımız genel başvuru niteliğindedir. Sürece alınan adaylar deneyimlerine göre uygun departman ve pozisyonlarda görevlendirileceklerdir.

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Üniversite(Mezun)

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

Kariyer.net üzerinden elektronik olarak ileteceğiniz kişisel bilgileriniz, Ata Grubu* ve TFI TAB Grubu** bünyesinde oluşacak mevcut ve gelecek işe alım ihtiyaçları doğrultusunda istihdam olanaklarının değerlendirilmesi amacıyla 7 Nisan 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında veri sorumlusu olarak tarafımızca işlenecek ve veri tabanımızda gizlilik içerisinde saklanacaktır. Ayrıca kişisel verilerinizi tüm Ata Grubu veya TFI TAB Grubu yurtiçi/yurtdışı şirketleri, iştirakleri, grup şirketleri, iş ortakları, tedarikçiler, adli/idari merciler, yetkili özel hukuk tüzel kişilikleri ile paylaşılabilecektir. Veri sahibi olarak ilgili kişi haklarınız, ilgili Kanun’un 11. maddesinde belirtilmiştir. Bu işe başvurarak, özgeçmişinizin veri tabanımızda yer almasını kabul etmiş olduğunuzu ve referans olarak belirttiğiniz kişiler ile referans kontrolü yapılması amacıyla iletişime geçilebileceğini, ilgili kişilere ilişkin kişisel verilerin tüm Ata Grubu ve TFI TAB Grubu yurtiçi/yurtdışı şirketleri, iştirakleri, grup şirketleri ile paylaşılabilmesine yönelik gerekli bilgilendirmenin yapıldığını/izinlerin alındığını taahhüt etmiş olduğunuzu bildirmek isteriz.*Ata Grubu bünyesinde yer alan şirketler:ATA HOLDİNG A.Ş.ENTEGRE HARÇ SAN. VE TİC. A.ŞATA YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.ŞATP TİCARİ BİLGİSAYAR AĞI VE ELE. GÜÇ.KAY.ÜR.PAZ VE TİC. A.ŞARBETA TURİZM ORG. VE TİC. A.Ş** TFI TAB Grubu bünyesinde yer alan şirketler:ATA EKSPRESS ELEK. İLETİŞİM TANITIMPAZ.DAĞ.SAN VE TİC. A.ŞTFI TAB GIDA YATIRIMLARI A.Ş.FASDAT GIDA DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş

Detaylı Bilgi

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları